Bucurii de sept-oct 2006 (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Citat:
citat din mesajul lui GETY

[b]Lexi, eu am crezut ca poate nu vrei sa ne vezi...


Doamne fereste, cum poti sa te gandesti la asa ceva? Pe cuvant ca sotul meu mi-a spus abia acum cateva zile ca ne-ai sunat intr-o zi cand el venea pe jos spre plaja iar eu eram in masina cu cumnatii mei si cu copiii...

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 17+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

helau

Lakioana bine ai revenit si felicitari, sarcina usoara si bb sanatos

LA MULTI ANI ! pt.primul sarbatorit din gasca Bucuriilor

Gety si Lexi - cum mah sa nu va vedeti voi ?!? (mai infig si eu cutitu'n rana ) Sa va fie de bine concediile.

Noi am fost in we trecut la mare la evenimentul The Mission, frumos, cum ma asteptam, cu o gasca cu care ne intelegem foarte bine si ne distram la fel de bine, toti ne-am lasat copii acasa si ne-am facut de cap.
dar duminica si luni am zacut la pat. nu stiu cum m-am deranjat la burtik de mi-a fost asa de rau.
nici azi nu mi-am revenit desi m-am simtit mai bine de marti...

Pup


Lilina & fulgerul Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Lilina, eu am vrut, dar...
Hai ca glumesc si o agitam pe bebica din burtica.
Ai noroc ca mai poti "evada" asa, cateodata.
Ce-ai avut la burtica? Ca eu m-am procopsit nu de mult cu niste crampe infioratoare! Fara diaree, fara varsaturi, dar asa dureri n-am mai experimentat de mult. Iar acum nu mai am nimic!

Inca o data, si as spune-o de o mie de ori, felicitari Roxanei pentru ceea ce face, de fapt pentru energia pe care o are sa faca totul. Eu am avut saptamana asta aglomerata tare la servici si ajung acasa prastie de obosita. Si am programul fix de 8 ore. Si asta dupa o pauza de 3 saptamani. Cred ca si de asta, mi-am pierdut ritmul.

Lakioana, felicitari pentru sarcina! Multa sanatate si poate ne scrii mai des. Si poate o poza-doua cu Reby.


Asa creste Maria Diana

My weight

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Xan, per total a fost bine. Apa curata, buna de facut baie de dimineata pana seara, nisipul fin (mi-am luat si acasa intr-o punguta), Maria s-a simtit excelent, ar fi stat in apa toata ziua. Nu stiu daca a stat vreo 15 minute intinsa pe cearceaf in cele 11 zile cate am stat la mare. Mancarea bunicica, chiar daca Maria a mancat mai putin. A inceput sa "recupereze" acasa ce nu prea a mancat acolo. Dar n-am avut emotii, ca are de unde da jos 1/2 kg. la o adica.

Asa creste Maria Diana

My weight

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

Roxana, succes la noul job, cu siguranta ti se potriveste de minune

Gety, nu stiu ce am avut, sau mai bine zis ce am (ca nu mi-a trecut). sunt singura din trupa care a patit-o. Insa si cumnatul meu la fel a patit in urma cu o saptamana, vlad si nepoata-mea au vomat intr-o zi si cumnata mea la fel si soacra-mea si surorile ei....si am mai auzit o serie de cazuri asemenea. O colega e pe ghimpi de o luna cu fata ei. Are crampe la burtica si i-a facut nu-stiu-cate serii de analize si nu stie clar de la ce.


Lilina & fulgerul Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Gety, sunt superbe pozele! Maria e o frumoasa, ca intotdeauna. Stie sa inoate singurica? Felicitari! A mea nici nu intra singura in apa, ii e frica.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 17+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna dimineata, e gata , ceaiul si cappucino-ul.
Va doresc un weekend placut si insorit, nu ca aici.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 17+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Buna dimineata!

Gety- bine v-ati intors din concediu.
Am vazut pozele cu Maria la mare- si nu pot decat sa vin cu laude la adresa ei. E o adevarata papusa.

Lili- sunt tot felul de virusi care provoaca enterocolite urate- musai spalate mainile, fructele si legumele. Lebenita si inghetata pot provoca tulburari seriooase.

Gety - eu nu stiu ce sa ma fac cu Victor care pana acum a fost tot timpul mai plinut acum e piele si os. A crescut mult, sa inaltat si de o perioada nu mai vrea sa manance nimic. Trebuie sa le fac niste analize...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Buna dimineata!

Nu, Lexi a avut tot timpul colacelul in apa...


Asa creste Maria Diana

My weight

Mergi la inceput