FIV in Ungaria 135

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Hey ... inseamna ca sunt sanse sa ne intalnim pe acolo ...
Eu merg in 23 ... nu merg cu o zi inainte, pentru ca am consultatia abia la ora 14:00 ...
Legat de PK ... vroiam sa intreb ceva ... Daca se potriveste ET sau punctia in weekend ... vine si atunci? sau se amana pe luni de obicei? Eu cand am facut FIVurile la Cj, aproape de fiecare data s-a potrivit fie punctia, fie ET duminica ... si atunci le-am facut! Banuiesc ca asa se intampla si la PK ... nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anchusa spune:

este si duminica la clinica...nu-ti face griji

anchusa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Cele care ati fost la Budapesta, imi ziceti va rog pe unde ati stat? Daca nu se poate aici (se considera reclama), atunci pe PM, va rog ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

crisule-tin pumnii stransi!sa fie cu ochisori de data asta!

Doamne ajuta pana la capat!
+26 fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cris_25

Cele care ati fost la Budapesta, imi ziceti va rog pe unde ati stat? Daca nu se poate aici (se considera reclama), atunci pe PM, va rog ...

noi am stat aici:

http://www.villakorall.hu/

super conditii, mic dejun super-bogat, gazda prietenoasa (e roman patronul); nu avem ce reprosa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

cris si noi tot la Koral am stat si nu avem ceva de reprosat.
legat de intrebarea ta cu punctia in we...PK vine pentru punctie si transfer si Sambata si Duminica daca este nevoie.

multa bafta fetelor in focuri.



3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonirro spune:

Fetelor, multa multa bafta!!!Eu tot la vila Korall am stat, 12 zile, si a fost concediul nostru pe 2011 .Un week-end frumos tuturor!MTHFR C667C heterozigot, MTHFR A1298C heterozigot, Factor II heterozigot; Tratament Clexane 0,4/zi, Femibion 1, Magne B6, Acid folic + complex B, Cetebe, Aspenter 1/zi,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Deocamdata, din ce am gasit, nu cred ca ar mai fi locuri libere nici la Korall, nici la Helios. Am trimis si e-mail ... astept raspuns... Mai caut intre timp. As vrea sa ma incadrez in aprox 50 Eur pe noapte (cu mic dejun, parcare si net) ... sper sa gasesc pana la urma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

cris,daca vrei iti pot da nr de tel al lui Robert-proprietarul de la Korall si il poti suna.E altceva cand vorbesti cu omu respectiv ...ii spui pentru ce vrei si poate iti gaseste cumva loc.
e un tip foarte amabil si daca poate sa te ajute cu siguranta o va face.

Sambata faina tuturor



3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Am vb pe mail cu Robert ... super detreaba ... si preturile sunt excelente (mult mai mici decat cele de pe site) ... dar chiar nu are locuri, decat foarte izolate... Eu sunt de vina ... ca nu am facut rezervare din timp. Chiar nu m-am gandit ca e prea tarziu

Mergi la inceput