Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (433)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luy spune:

La multi ani, Sabina, suflet sensibil !

Sanatate, optimism, incredere, iubire, implinire si multe, multe bucurii ! Sa fii fericita si sa-i ai mereu alaturi pe cei dragi !

Un mare buchet de !


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Buna dimineata, eu va ofer cafeaua, Sabina da tortul ! Lasati dietele la o parte, ca genul acesta de tort nu ingrasa ! Sa o sarbatorim cum se cuvine pe draga noastra prietena

Asa cum v-am zis, Maria a intrat in vacanta si prin urmare timpul meu pe forum s-a limitat
Duminica a fost o zi reusita, intalnirea exceptionala, toata lumea in mare forma s-a simtit excelent. Numai cuvinte de lauda pentru toti participantii, incepand cu gazdele desavarsite , mamicile gospodine si , taticii draguti care au avut grija de copii si au facut poze minunate si copiii care s-au jucat frumos, fiecare cum a stiut .
Va multumesc inca o data tuturor ! Incerc sa pun si eu poze, desi v-ati facut deja o idee. Dar am unele f.frumoase. Anunt cand reusesc sa le trimit.
Deja ma gandesc la mini-vacanta de la munte, asta imi da energia de care aveam nevoie ca sa supravietuiesc cu 2 copii acasa .
Dupa aceea vom merge cateva zile la Constanta, nu stiu exact cand si cat vom sta. Mada28, te anunt cand ne hotaram, poate reusim sa ne vedem intr-una din zile. Mi-ar face placere sa va cunoastem personal

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Multumesc!
azi va fac cinste, ca am primit cadou o cutie imensa de bomboane de ciocolata cu mojito :D



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna si de la noi!

Sabina la multi ani! Miam, ce de bombonele!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

La multi ani Sabina!!!

Mojito mmmm!

...nu te astepta sa fie ceva liric. http://www.youtube.com/watch?v=3hKkxalEVIo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna dimineata! Sooo, eu centrez eu dau cu capul.

Luiza

Sa aveti o zi magica!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Buna si de la noi! Cat ma bucur ca v-ati intalnit si ati petrecut asa frumos!

La MUlti Ani pt frumoasa Sabina! Sa fii sanatoasa si mereu asa frumoasa!

Sanatate tuturor! Noi bine, acasa, am zugravit camera Sarei, ii facem pat si Sofiei si fetele vor dormi impreuna, ca Sofi nu mai vrea deloc in patut. Mai nou, eu cu ele/ Altfel bine, eu cu amandoua. Frumos, frumos! Dar plina e ziua, nu mai apuc nimic. Paaaaaaaaaa

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabriela77

Buna si de la noi! Cat ma bucur ca v-ati intalnit si ati petrecut asa frumos!

La MUlti Ani pt frumoasa Sabina! Sa fii sanatoasa si mereu asa frumoasa!

Sanatate tuturor! Noi bine, acasa, am zugravit camera Sarei, ii facem pat si Sofiei si fetele vor dormi impreuna, ca Sofi nu mai vrea deloc in patut. Mai nou, eu cu ele/ Altfel bine, eu cu amandoua. Frumos, frumos! Dar plina e ziua, nu mai apuc nimic. Paaaaaaaaaa

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele




Gabriela ce ma bucur sa citesc vestile bune de la voi!!! E fetita mare Sofia, va avea patul ei. Sunt sigura ca va iesi minunat camera> Va imbratisez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:


bune seara ,

Rodica , uite de acestia ziceam . Si asa e septembrie nu e nici o pb daca mergi in pantofi si-i poti folosi si dupa aceea. Sper doar sa arate cel putin ca in poza:)))

http://www.deichmann-incaltaminte.ro/site/ro/catalog.php?brand=18&category=0123157100000574&product=1033927&s_plz=430404&s_size=39&submit=Gasit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Mai sa fie.. ce de liniste pe strada asta....
Sper sa fie doar vacanta.. si din septembrie sa ne "revenim".

Yaia, lipsa ta e cea mai suspecta... Toate bune?


=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput