FIV Dr. ALBU DRAGOS 39 felicitari Corry

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

aristico, acuma am citit si eu faza cu vanturile . Mare figura esti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corry_28 spune:

Anastasia, cum te simti?

37+cu "Mugurel" si "Strugurel"

AMR 1 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claris spune:

QiaoBing facem schimb de filmulete ?
Corry nastere usoara si bebici cu scor apgar 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

nastere usoara maine corry si mai ales refacere usoara si bebelusi sanatosi si mancaciosil, sa ne scrii cand poti

19+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corry_28 spune:

Va multumesc mult mult de tot, la toate
Sunteti niste Doamne deoasebite!
O sa va dau eu de veste, cumva!

37+cu "Mugurel" si "Strugurel"

AMR 1 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bccami spune:

Citat:
citat din mesajul lui corry_28

Va multumesc mult mult de tot, la toate
Sunteti niste Doamne deoasebite!
O sa va dau eu de veste, cumva!

37+cu "Mugurel" si "Strugurel"


Corry, te si de fericire pt tine.
Nota 10 pt maine iar puiutii tai sa fie cat mai buni si cumintei ca sa te refaci cat mai repede.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maruscha80 spune:

oau corry, cat de putin a ramas :) Nastere usoara si refacere rapida :)

mai mult de atat nu ma pricep sa urez ca e muza plecata in vacanta...dar intelegi tu ideea. :)

mai suntem o colectivitate faina aici, eu nu prea mai poci sa ma dau plecata :))

19+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:


HAI CORRY !!!!


---------------------------------------------
MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita
sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
IA mai 2011 Medlife - nereusita

Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

m-au sunat ca e gata dvd-ul cu histero !!!!!!!!

---------------------------------------------
MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita
sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
IA mai 2011 Medlife - nereusita

Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claris spune:

QiaoBing ,pe bune,nu am glumit...
Sunt curioasa sa fac o paralela intre histeroscopia mea si altele,la modul: ce s-a filmat,ce se vede,cate minute...Nu prea am incredere in medicii din Iasi ,la laparascopie doctorul mi-a inmanat dvd-ul si mi-a zis cand ajung acasa sa vad documentarul impreuna cu sotul,sa ne "delectam".Cand l-am pus:DVD-ul gol-golut.Of nu i-o pot ierta...a zis ca nu a fost pus bine si din pacate nu se mai poate recupera nimic pt ca nu ramane salvat,cata nepasare...iar acum la histero am insistat extrem de mult (la alt medic ) sa am inregistrarea.

Mergi la inceput