Mamici inimoase de Constanta (154)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti Alexia!

Crix ! Petrecere frumoasa ve doresc!

Multa putere mamicii incercate! E infiorator de trist. Ar fi bine, daca poate, sa nu lase lucrurile asa.

Roxana, intrebai de copii si activitati. Maria merge la scoala de vara (pe care mi-a recomnadat-o Boti) si e incantata (mai are doar o saptamana), iar Stefan o terorizeaza pe mama . Vladimir - pe langa Stefan (a devenit si el un mic terorist ). Astept acum sa vad daca nu are varicela, ca i-a aparut ceva pe corp (parca ar fi totusi o eruptie alergica). Ma gandesc la varicela, pentru ca are vecinul nostru.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Wawww ce de sarbatoritii... fetelor azi mancam si bem virtual pentru ei...Sa fie toata lumea sanatoaasa si mereu vesela...

Mi-a fost dor de voi, dar viata asta e asa agitata si plina de suisuri si (mai mult) coborasuri, incat ma mir ca nu cedez nervos... Copii mei pleaca din nou la tara o saptamana... abia astept linistea si totusi o sa-mi fie dor de galagia lor... am alte probleme mari care sa-mi tina nervii intinsi la maxim totusi...
Maine iar la munci... iar seara nea invitat fratiorul meu la Limanu, la gratar cu cazare pana duminica... ce bine suna... si sotu nu vrea... dal leg si tot merge...
Crix... groaznic... ma intristez rau cand aud deastea...

Va pup si sa ne auzim cu vesti bune! WE placut!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

22.07 zi de sarbatoare pentru Alexia(crixia), Stefan(galarina), Anabela(mamacita), Larisa Gabriela(jojo_miha)! La multi ani, sanatate si copilarie fericita tuturor!

Crix va doresc numai bine si realizari pe toate planurile! Cat despre prietena ta, imi pare tare rau, ma sa-i dea DD putere sa treaca peste pierdere si s-o ia de la capat. Am o colega de serviciu/liceu ce a trecut prin asa ceva, nu s-a lasat doborata de durere si acum are o fetita de varsta Alexandrei.

Va doresc distractie placuta!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani tuturor sarbatoritilor, sa aiba o viata senina si fericita!

Mamicilor: multe

Eu intr-o agitatie continua pe la munca, astept cu mare nerabdare weekend-ul, sa ma relaxez la plaja si pe muzica celor de la Holograf

Georgi:un mare , sa treaca toate relele!

Distractie placuta tuturor!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

La multi ani, Alexia! O copilarie frumoasa si succese la scoala! Crixia, sa iti traiasa fetita dulce si frumoasa

georgi, distractie placuta, sa ti se indeplineasca planurile de petrecere

pe mine diseara ma gasiti la concert alex velea la aquamagic, "incantata" peste poate, da' n-am ce face, ca sunt insotitor oficial de gasca de fete innebunite dupa el eu as fi vrut sa merg la cargo si vita de vie la serbarile timisoreana

va pup, un we placut!



mami de miruna (27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

am eu impresia, sau e ziua cu cei mai multi sarbatoriti?!
La multi ani tuturor!

Noi am sarbatorit mandra, e bucuroasa de manifestarea la Mc.
Va multumim de urari! Poate revin cu ceva poze we asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani Stefan, Anabela, Larisa!

Scuze, dar nu m-am uitat in lista diminea#539;a .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Multumim de urari, fetelor...

Eu mi-s la munci si va citeam ca s anupierd nimik... macar acum cand va pot citii....

We placut si voua!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna dragelor!
Va las / de we!

Noi aseara am foat la poarta 1 la concertul Holograf, a fost ffff frumos, o multime de lume, ca sa putem vedea si sa nu inghesuim nici kopii am stat langa statuia lui Saligny. Pe la 23 am plecat Teo era "rupta", iar Alex mai avea putin si adormea pe picioare.

Va doresc duminica placuta si multa relaxare.



***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata dragelor
ce de distractie in week end, se vede ca e vara si ne bucuram de ea, imi place asa
sa aveti o saptamana usoara si frumoasa!

Mergi la inceput