Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***331***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

Gianina-in dublu exemplar. Pt tine sa te trezesti si pt micsunica sa se faca bine.
Mi-a fost jena sa-ti zic ieri, dar la noi termometru se invarte intre 18 si 20. La anu nici nu-mi stric banii pe rochite de vara ca nu apucam sa le purtam.

Am mai primit aseara o serie de rezultate se are proteina aia C de vreo 3 ori mai mare, deci ceva a fost pe acolo, dar cum restul sunt ok, dr zice in continuare ca-i virus bizar...

Ilinca-Nu mai are posetoaie noi, dar e tare incantata de una croseata(din rafie), pe care am purtat-o si eu la vremea mea. Asa ca la 2 zile o tot poarta. Ca am uitat sa va spunle si roteste si asorteaza si cand i se pune pata pe una musai sa plece cu aia.

ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)


vai, cum efata asta a ta cu posetele. Geniala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Seamana cu taica'su

Toata lumea din jurul meu are cate o pasiune vestimentara...
Unii-s cu tricourile, altii cu ceasurile, altii.
Eu tot cugetam si suna tare aiurea cand nu gaseam nimic de spus si "sustinut". Aseara mi-am dat seama ca mie imi plac sandalele. Nu-i o pasiune mistuitoare si pot sa treaca si 2_3 ani fara sa-mi cumpar, dar cred ca totusi astea-m plac.
Voi ce-ati raspunde la o intrebare de genul asta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

Seamana cu taica'su

Toata lumea din jurul meu are cate o pasiune vestimentara...
Unii-s cu tricourile, altii cu ceasurile, altii.
Eu tot cugetam si suna tare aiurea cand nu gaseam nimic de spus si "sustinut". Aseara mi-am dat seama ca mie imi plac sandalele. Nu-i o pasiune mistuitoare si pot sa treaca si 2_3 ani fara sa-mi cumpar, dar cred ca totusi astea-m plac.
Voi ce-ati raspunde la o intrebare de genul asta



ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)



eu am intotdeauna pe degetul mare de la mana dreapta un inel. Il port din 2005 (l-am schimbat intre timp de cateva ori) si nu mai pot fara el. E ca faza cu ceasul...

Si am intotdeauna urechile pline cu cercei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

Seamana cu taica'su

Toata lumea din jurul meu are cate o pasiune vestimentara...
Unii-s cu tricourile, altii cu ceasurile, altii.
Eu tot cugetam si suna tare aiurea cand nu gaseam nimic de spus si "sustinut". Aseara mi-am dat seama ca mie imi plac sandalele. Nu-i o pasiune mistuitoare si pot sa treaca si 2_3 ani fara sa-mi cumpar, dar cred ca totusi astea-m plac.
Voi ce-ati raspunde la o intrebare de genul asta



ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)


Mie imi plac parfumurile !!!! si rochitele pt fetite

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui novus


Eu maine sunt iar libera, plecam la munte, asa ca azi sunt tare vesela si eficienta


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)





eu nu am nici un kef de munca, se vede, nu? :P
ce bine de tine ca pleci iara la distractie, as veni si io!

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Chef nu am nici eu, asta de cand am venit din concediu , dar astazi tre' sa am chef ca am o tona de situatii de facut ca sa pot pleca maine linistita


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Gianina, sanatate multa Micsunicii, sa se faca bine sa poata pleca la balaceala !! nu a ajuns baiatu' inca ?

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

mie imi plac multe, dar cred ca cel mai tare bijuurile- probabil ca pe fiecare an ma innoiesc cu 3-4 exemplare ; apoi vin incaltarile de tot felul - ca nu trece anu fara sa mai cumpar 2-3 perechi (de ex anu asta cumparai cizmele alea de au fost admirate si acus o pereche de saboti).

evident, la numarul de cumparaturi facute, cele mai multe sint cartile, dar astea le trec deja la consumabile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

salutare
am promis ca semnez mai des condica dar se pare ca tot nu apuc.
sper ca sunteti toate de la "cat de cat bine" la "minunat"

doar despre gianina am citit ca are ceva probleme cu tusea. si noi inca tragem de o tuse din aia de curatare, multa sanatate, sa va faceti bine pana placati.

noi ne-am intors din concediu, am fost la gretzi. fi-miu a fost o bomboana de baiat, cuminte cuminte. am regretat doar ca nu am avut un carucior sa il mai punem din cand in cand pt ca am mers f mult pe jos si obosea repede. eu cu burta, ta-su cu coloana bushita rau...ne-am cam chinuit. acum am cumparat o prostie de carucior de 15euro care se face cat o umbrela...nu mai plec fara el. oricum am baiat mare si cuminte, am fost tare mandra de el...la ce plozi am vazut in vacanta asta, al meu e un sfant.
eu sunt bine - cresc! am inceput sa am si eu ceva burta. saptamana viitoare am a doua morfofetala. toate merg f bine si mandra va spun ca nu am pus decat 500grame in 21 de saptaman. iar copilul se pare ca e mai mare decat frati-su.
pup si intru mai tarziu ca mi-au venit niste furnizoritre sa dau bani


+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

ah, eu cred ca am o pasiune pt blugi. niciodata nu mi se pare ca am suficienti si ii adun de ani si ani de zile, nu ma indur sa arunc nimic si datorita lor m-am montat sa slabesc repede dupa nashtere

+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ariiiiiiiiis !!!!
Ce ma bucur ca ai mai intrat, mi-e dor de tineeeeeee !!!
Pune un link la poze si aici , please !!


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput