Divorteaza si J Lo

Divorteaza si J Lo | Autor: motanik

Link direct la acest mesaj

Mie J Lo si Marc Anthony chiar mi-au lasat impresia de familie fericita, mai ales dupa venirea gemenilor lor. Acum divorteaza. Si ei.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Eu m-am intrebat de la inceput ce cauta impreuna



*Blackmoon Lady 10+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Eu m-am intrebat de la inceput ce cauta impreuna

[


me too. el avut prima sotie(cred ca prima ) super frumoasa si copii.
JLo iaste frumi si ea, el e problemaNu inteleg cum a pus mana pe asa femei! si mai face si talente...J Lo parca se potrivea cu adevarat cu Benel...era Benifer, remember?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

cuplul Benifer imi placea si mie mult...domnul de acum nu-mi place deloc, nu se potrivesc....dar ce stiu eu?


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Amandoi latino, pe mine una m-au prostit. Sau poate chiar au fost indragostiti o vreme.
Si mie imi placea J Lo cu Ben Affleck. Cand s-au despartit am crezut ca el nu e genul care sa intemeieze o familie, dar daca nu ma insel el e casatorit cu alta Jennifer (Garner, nu?) si are si copii.
Cine stie care or fi motivele...dar vietile vedetelor astea parca sunt scenarii de filme. Nspe divorturi si casatorii de caciula. Cu cat mai multe si din alea si din alea, cu atat mai multa publicitate, mai multe contracte samd. Trist. Mai ales ca sunt doi copilasi la mijloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

J Lo(care imi place de altfel f mult) imi pare dezastru la ales parteneri de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

Se satura oamenii unii de altii...Asa se intampla peste tot.Nu e de vina el sau ea,vina e comuna.Ati vazut voi o casnicie care dureaza 100 de ani?Mai nou..vorbesc...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Eu am citi astazi un articol in care spunea ca el e cam macho asa si nu i-a cazut bine deloc ultimul ei videoclip!

Plus ca in general,barbatzii care cistiga mai putzin decit sotziile,o asemenea casnicie nu are sanse de reusita!

Cica mama Lopez a luat atitudine si i-a arata ...pina unde poate sa mearga!El!

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos
...

Plus ca in general,barbatzii care cistiga mai putzin decit sotziile,o asemenea casnicie nu are sanse de reusita!
....

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

gresit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui OanaRusu

Citat:
citat din mesajul lui andacos
...

Plus ca in general,barbatzii care cistiga mai putzin decit sotziile,o asemenea casnicie nu are sanse de reusita!
....

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

gresit

mami de (intr-o zi de vineri... 13 iunie ) si (ziua cea mai lunga: 21 iunie)
Priveste partea buna a lucrurilor


Ei draga,asa scria in ziarnu-mi apartzine teoria!

Si exemplificau .ea cistiga 20 mil dolari,el doar 10!Pe an!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Vai ce suparare mare :)))))) doar 10 mil.... n-are bani de bere :D:D:D si musai sa-i ceara la J si de acolo scandalu' :D

Sper sa nu aflu ever cum se satura oamenii intr-o casnicie.. ai mei au avut din pacate doar 30 de ani (tata a murit f neasteptat) si nu s-au plictisit/saturat unul de altul.
Dar no... o iau pe sabloane adica acolo unde e, pur si simplu e si unde nu-i, n-ai ce-i face.
Am trait destul de mult singura, si faptul ca mi-am gasit jumatatea - care ma face un om mai bun in primul rand - e un dar pentru mine.

Mergi la inceput