Regimul disociat 3/3/3

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

tecky bine ai venit!ai slabit f bine pana acum,super,sper sa fie la fel si la mine

eu am intrat sa ma laud in primul rand cu faptul ca m-a incaput azi o fusta care nu o puteam incheia la talie dupa ce am nascut si in al doilea rand ca am fost in seara asta la un party unde s-a servit doar pizza prajituri si tortdar m-am tinut pe pozitii,am refuzat politicos totnu-mi vine nici mie sa cred ca statea platoul cu prajituri in fata mea si nici macar nu am balit uitandu-ma la ele

azi am mancat cred ca 1kg de piersici,o portie de legume la pranz si acum seara vreo 5 rosii cherry de alea micute,mai am cateva ziceam ca le las pe maine dar ma cam roade foamea asa ca nu cred ca le iert

maine tot legume

noapte buna fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

bun venit tecky,si eu ma bucur ca suntem din ce in ce mai multe ca sa luptam mai usor cu kg in plus
am calcat si eu pe langa azi cu niste seminte,aveam pofta de ceva si aveam de ales intre inghetata,ciocolata si seminte si am ales semintele ca daca dau iama in celelalte doua nu ma mai opresc
eu nu stiu cum o sa tin regimul asta pana la urma,cert e ca o sa mananc fructe si legume urmatoarele doua-trei zile,sau cat o sa rezist...si cred ca o sa fie mult timp pt ca pe caldura asta nici eu nu pot sa stau mai mult de 2 zile fara sa mananc pepene...
sa vedem ce-o fi...

http://madootza19.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

eu propun sa ne cantarim toate in aceeasi zi,adica sa alegem o zi,de exemplu miercurea viitoare, peste o saptamana, sa fie zi de raport,cum nu mai tinem toate acelasi tip de regim...
era o idee,voi ce ziceti?

http://madootza19.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

eu azi sunt la munca toata ziua si o sa mananc fructe,in special mere si pepene+suc proaspat de portocale si grefe
si spor,vorbom diseara

http://madootza19.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Buna dragelor,
Eu am mai tinut dieta asta acum 2 luni(3 zile tot ce tinea de animale, carne si branzaturi si 3 zile legume si fructe si am slabit in jur de 5 kg in 3 sapt cu mici abateri) si de-atunci m-am mai ingrasat un kg si am mancat de toate.As vrea sa incep dieta de luni dar nu stiu pe care sa o tin, 1/1/1 sau 3/3, o sa ma hotarasc eu pana luni, pana atunci va rog sa ma treceti in tabel, am 59 kg si 1.60.
Va pup si va doresc o zi cat mai buna la slabit!!!

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns la_maripossa spune:

bunaa disociatele mele, ce mai faceti??eu acuma am venit de la munca,am papat 2 felii de pepene si am zis sa ma intru sa vad cu ce va mai laudati....
nushulica: ma bucur pt tine ca incepi incet,incet sa incapi in hainele ce-ti veneau inainte,tine-o tot asa,te felicit pt ca ai putut face fata tuturor bunatatilor de la party, asta insemna ca ai vointa si ca vei ajunge unde iti doresti!!

senz: mananci foarte bine,imi place!! daca vreti sa fie miercuri zi oficiala de cantar, eu sunt de acord

alexa1986: bine ai venit!!!
parerea mea e ca ai slabit f bine 5 kg in 3 saptmani...indiferent de varianta pe care o vei tine,noi vom fi aici si te vom sustine,si cu putina vointa vei ajunge la greutatea dorita.
imediat te trec si pe listuta...la cate kg ai vrea sa ajungi,sau nu ai un target anume?
te pup si iti doresc sa ai o zi cat mai frumoasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Buna Mariposa,
As vrea sa ajung la 52-53 Kg. De maine o sa incep regimul 1/1/1 ca e mai usor. O sa incep cu carne, legume si lactate.Nu pot sa mananc 3 zile acelasi lucru.

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Mariposa crezi ca ai putea pune cu alta culoare greutatea actuala? nu prea se vede...

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns la_maripossa spune:

acuma modific la greutatea dorita si o sa schimb si culoareasucces si la cat mai multe kg in minus!!!
aa,inca ceva, fetele, eu mi-am luat nise iaurt de soia cu cirese,mmmmmmmm ce bun eeeee,nu m-am gandit niciodata ca poate sa fie asa de bun...am bagat deja 2...nu stiu cat o sa mai reziste celelalte in frigider...
azi am papat pepene galben(vreun kg) ,2 nectarine, 2 iaurturi...si nu stiu mai indata ce mai adaug...ori niste compot de ananas(fara zahar) ori niste mere sau iaurt...vad eu...mi-e pofta de toate dar nu stiu pe care sa aleg
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns la_maripossa spune:

deci,cina...o 600 g compot de ananas...cam multisor dar...daca imi place ce sa fac?
voi ce ati mai papat fetele?nu mai povestiti nimic??
va pup, ne mai "auzim" maine
sa aveti grija de voi si...fiti cumincioare

Mergi la inceput