Redoutistele sfideaza speculantii romani (182)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:



Am aruncat si eu azi un ochi pe TESCO, par ok preturile dar ma enerveaza ca nu au mai multe culori la hainutele prezentate. In rest...am pus si eu ochii pe cate ceva, maine sper sa am mai mult timp sa "aprofundez" subiectul

In rest...toate bune...mi-e tare dor de epoca LR

P.S. Eu in utlimul timp mi-am innecat amarul comandand doar de la OLDNAVY, au avut acum si oferte foarte bune, atat doar ca trebuie sa suport transportul din SUA si ma duce cam la 20USD. Dar la comenzi mai mari merita, mai ales ca i-am luat super tricouri la 4 dolari, sandale de vara la 2.5 dolari, etc.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Am comandat cu card Mastercard Mondo. Pe el primeam indemnizatia.
Sincer mie imi plac hainutele. Pacat de transportul asta mare. Dar vine prin curier nu tu colete rupte, nu tu colete disparute. stiti voi cum era cu lr. De fapt acum si ei livreaza cu curier. nah asta e.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau



Am aruncat si eu azi un ochi pe TESCO, par ok preturile dar ma enerveaza ca nu au mai multe culori la hainutele prezentate. In rest...am pus si eu ochii pe cate ceva, maine sper sa am mai mult timp sa "aprofundez" subiectul

In rest...toate bune...mi-e tare dor de epoca LR

P.S. Eu in utlimul timp mi-am innecat amarul comandand doar de la OLDNAVY, au avut acum si oferte foarte bune, atat doar ca trebuie sa suport transportul din SUA si ma duce cam la 20USD. Dar la comenzi mai mari merita, mai ales ca i-am luat super tricouri la 4 dolari, sandale de vara la 2.5 dolari, etc.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX





Madau, Old Navy livreaza in Ro?
Eu astept perioada de reduceri...
Si Tesco e interesant...
Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristinacsa

Citat:
citat din mesajul lui madau



Am aruncat si eu azi un ochi pe TESCO, par ok preturile dar ma enerveaza ca nu au mai multe culori la hainutele prezentate. In rest...am pus si eu ochii pe cate ceva, maine sper sa am mai mult timp sa "aprofundez" subiectul

In rest...toate bune...mi-e tare dor de epoca LR

P.S. Eu in utlimul timp mi-am innecat amarul comandand doar de la OLDNAVY, au avut acum si oferte foarte bune, atat doar ca trebuie sa suport transportul din SUA si ma duce cam la 20USD. Dar la comenzi mai mari merita, mai ales ca i-am luat super tricouri la 4 dolari, sandale de vara la 2.5 dolari, etc.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX





Madau, Old Navy livreaza in Ro?
Eu astept perioada de reduceri...
Si Tesco e interesant...
Cristina si gemenele



Livreaza si in RO numai ca taxele sunt cam maricele. Eu am pe cineva care imi asigura transportul din SUA pana aici si scap si de taxele vamale si alte nebunii

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_alex spune:

Buna!
In cat timp ajung comenzile de pe OLD NAVY?
ms

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Madau pt tine merita sa cumperi de la oldnavy. daca am mai adauga si transportul din state in ro si vama....chiar nu ar merita.

Am mai gasit tipe care aduc din state, si pe comanda...dar cu comisionul lor nu prea merita....asta e...cumparam de unde putem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Mai, eu la ultima comanda facuta, in valoare de 90 USD am platit 20 usd transportul pana aici. Nu mi s-a parut mult pt ca i-am luat o groaza de hainute, deci transportul s-a impartit la multe produse. Daca intereseaza pe cineva, la reducerile cele mari putem vorbi si poate comandam impreuna...discutam :)

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

eu ma bag la Tesco daca se mai baga cineva. a propos, cat e transportul la tesco?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Buna ziua,

Pitzinuca transportul la tesco e 10 lire,adica 50 ron,nu e f mare, si mie mi au facut reducere 6 lire din comanda,deci am iesit la transport la 4 lire.Nu cred ca merita sa te cuplezi,decat cu cineva din zona ta....
Inca nu mi-a ajuns pachetul,a plecat vineri.Abia astept.

Stie cineva in reduceri se reduc bine,sau tot asa mediu cum au si acum la sectiunea "sale"??

Si va rog, stiti la next sunt reduceri?I mi plac de mor produsele lor dar pt buzunarul meu sunt scumpe.Doar daca o sa mai creasca putin ai mei, si le vor putea purta 2 sezoane,nu doar unul.
Ce site-uri pt copii mai stiti cu preturi rezonabile?Transportul nu prea conteaza ca e mai mare,am vazut mai mare de 80 ron nu a fost pe nicaieri si eu de obicei cand fac o comanda fac cu multe produse si atunci se amortizeaza...Dar produsele sa fie la preturi mici,mici,mai rar...

Am facut o simulare pe oldnavy si era transopt cu taxe 90$

O zi frumoasa si spor la cumparaturi pe net!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unique spune:

A inceput si riverisland sa livreze la noi. www.riverisland.com - 8 lire

Mergi la inceput