Redoutistele sfideaza speculantii romani (182)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Multumim Cristina !!!!
AM intrat pe forum cu gandul sa va intreb cand incep reducerile :)
De abia asteptam !!!!

Pana atunci Sarbatori Fericite si Un an nou minunat va doresc !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Sarbatori fericite redutistelor mele dragi, sanatate si un Mos cu carduri pline de bani pt shopping!!!

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kontiki spune:

Cica Otto. ro si-a incheiat activitatea in Ro incepand cu 1 ianuarie 2012. Aveau preturi maricele insa calitatea era buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruska1979 spune:

buna seara
sunt relativ noua intre voi veteranele comenzilor peste mari si tari asa ca va rog, care stiti dati-mi si mie cateva magazine ce au si haine mari(50-52/54)si desigur livreaza si in ro.
multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kontiki

Cica Otto. ro si-a incheiat activitatea in Ro incepand cu 1 ianuarie 2012. Aveau preturi maricele insa calitatea era buna


habar nu aveam ca au inchis dar nu ma surprinde, fiindca vand numai porcarii.
Am comandat in noiembrie o haina de puf (a costat 400 ron), care in realitate nu are vreo legatura cu poza de pe site; am returnat-o de aproape o luna, in termenul legal si cu confirmare; nu am primit nici acum banii.

Sa-i sun si eu maine sa-i intreb de sanatate...

cred ca au dat faliment nu doar fiindca vand gioarse , ci si pentru ca nu aveau depozit in RO si trebuia sa astepti minim 2 saptamani pentru comanda.

Ref la site-uri care livreaza in Ro, au dat fetele liste intregi , parca chiar in capitolul asta.
Nu stiu daca era trecut si www.boden.co.uk de pe care am comandat saptamana asta aproape in fiecare zi. Este un brand premium, nu are legatura cu Zara, H&M, etc brand-uri de masa, preturile sunt pe masura insa au reduceri de 60% acum.
Calitatea si modul de ambalare seamana cu Massimo Dutti.
Livreaza in RO pentru 6 lire.
Comanda ajunge in 4 zile.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Buna...
Sunt ceva reduceri care nu merita ratate.
Ma tot chinui sa dau drumul unei comenzi, dar au defectiuni....

Voi ati reusit?


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

am reusit performanta sa plasez o comanda la care nu am email de confirmare, nu apare nici in istoric , produsele sunt in continuare in cos, dar pentru care am hold pe bani, ca am sunat la banca.
Asta pentru ca atunci cand am introdus datele cardului si am dat click pentru efectuarea platii, le-a cazut site-ul pentru a nu stiu cata oara.

minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inima25150 spune:

COD FDP 0 : 40207 pt LR

Mami de Eva Nazdravana
(13.12.2007)

In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !

Mergi la inceput