caut bona / menajera

caut bona / menajera | Autor: new

Link direct la acest mesaj

dragele mele,
Caut persoana sociabila, rabdatoare, cu experienta, fara angajamente ca bona full time care sa poata sta cu baietelul meu ocazoinal, cand acesta nu poate merge la cresa sau seara, mai rar daca iesim si noi in oras...desi in ultima vreme nu prea mai avem timp.... Pt ca persoana sa se apropie de famile si sa se integreze solicitam sa faca menaj integral saptamanal. Este greu sa ceri cuiva sa stea cu copilul daca nu are ocazia de a se apropia de el...
Dorinta noastra este sa gasim pe cineva pe care sa ne putem baza pe termen lung, pentru perioada de cresa, gradinita.... Persoana ideala pt noi este cea care are deja un venit si nu vrea sa fie bona full time sao care are acum in grija pe cineva in acelasi fel..... aveti idei? Din septembrie - octombrie vreau sa dau baietelul (1 an acum) la cresa si am vrea sa avem pe cineva de back-up, mai ales ca ne dorim pe cineva pe termen mai lung... merci mult de ajutor

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kidtokids spune:

buna ziua ,

in ce zona locuiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Va pot recomanda eu fosta bona a fiului meu, v-am trimis PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Pt cine doreste, pot recomanda si eu o bona si/sau menaj in Dr Taberii. Trimit pe PM info.


Poze cu noi

Veronica-Elena 13 ani, Tudor-Iulian 10 ani, Robert-Adrian 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabitzaP spune:

Buna ziua tuturor! Eu am apelat la recomandarea unei bune prietene la o agentie. Colaborez cu ei de aproape 2 ani, ce-i drept, eu nu am avut nevoie de o bona, ci de personal colaborator pt restaurant, dar nu am fost dezamagita de serviciile lor. Daca vreti mai multe detalii, cu mare drag va raspund. Va pup si sa aveti o zi placuta!

Mergi la inceput