Aspirator de jucarie

Aspirator de jucarie | Autor: IonescuOana

Link direct la acest mesaj

Buna,imi poate recomanda cineva unde as putea gasi un aspirator de jucarie? As vrea un aspirator mai mare si numai aspirator, nu seturi de aspirator+mop+maturica unde aspiratorul e foarte mic. In supermarketuri nu am gasit, pe net la toate site-urile era stoc 0...Daca a gasit cineva de curand mi-ar fi tare de folos orice sfat

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Chiar nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Hai sa-ti povestesc experienta noastra: a luat tati la baiat aspirator (cand baiatul avea 2 ani si pt ca baiatul era indragostit literalmente de aspiratorul cel mare incat dormea cu furtunul in brate ). A dat tati 100lei pe un aspirator de jucarie Bosch (noroc ca n-aveam multa vlaga la vremea respectiva ca-mi venea sa arunc cu ceva dupa el), iar copilu a urlat din toti plamanii cand a auzit zgomotul (aproape insesizabil dealtfel si cu muuulti mai putin decibeli deca cel real) asa ca aspiratorul cel f scump a stat ascuns inca doi ani. Apoi am mai primit de la cineva alt aspirator (luat din piata sau din Europa - piccolino) care cu siguranta a fost muuuult mai ieftin si mult mai apreciat de copil - adica asta si aspira spre deosebire de Bosch care se chinuia da nu prea-i iesea.
Concluzia: fii sigura ca vrea asa ceva si cauta ori pe net la piccolino ori in piete sau in Europa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Tala am intrat pe piccolino dar nu am gasit - exact din acela vroiam - Bosch sau Electrolux - erau initial pe Quelle dar acum nu mai sunt nicaieri, iar pe 2 site-uri unde mai figurau inca in stoc m-au anuntat ulterior ca nu mai sunt :(
Eu as vrea sa "scap de grija" celor doi gemeni dandu-le doua aspiratoare de jucarie pt. ca pe cel real mi l-au stricat de 2 ori si e tare naspa fara aspirator in casa

Mergi la inceput