Cu dragoste din Iasi (102)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

La multi ani Matei... Sa cresti mare si sanatos si fericit si sa ii bucuri pe ai tai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Stie careva de ce nu pot modifica un mesaj trimis? Incerc sa schimb textul de inceput si sa las doar luna iulie dar nu am succes...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetelor, multumesc mult pentru urarile adresate de ziua sotului de nume, de ziua copilului de nastere si in avans pentru cele ce vor veni. Sunt cumva intr-o viteza, nu la vit. maxima...dar ma straduiesc...
La ziua lui Matei a fost frumos, am organizat acasa cu putini copii, dar pe ansamblu lui si mie mi-a placut. Tortul l-am facut chiar eu, si totat lumea a fost f incantata de el, pana seara s-a terminat , desi era destul de mare. Deci o sa mai repet experienta.
Pupici si vacanta placuta in continuare,
Gabriela si baietii veniti de la bunici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

buna seara

la sfarsitul zile dar din inima: La multi ani, Gabriela! sa fii sanatoasa si fericita impreuna cu toti cei dragi.

L Carmen: raspund tarziu dar cred ca ai vazut deja raspunsul la sub. de la "probleme tehnice". Si eu am vrut sa sterg un sub. fara raspunsuri dar nu s-a putut, e o decizie adm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Darria, multumesc la fel! Am avut o zi superba ieri si o surpriza de proportii ca si cadou din partea "baietilor mei"...
Azi copiii au fost la strand si a fost frumos...speram sa mai repetam experienta si sapt viitoare, doar ca s=a cam scumpit e 8 lei de adult.
Spooor si o saptamana frumoasa. Sa fiti fericite cum am fost eu ieri si azi impreuna cu toata familia si cei dragi,

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Gabi la multi ani pentru 9 iulie, sa fii sanatoasa si fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Multumesc Daria, am protestat deja la subiectul cu pricina... eu cel putin nu mai comentez... mi se pare aberanta explicatia pentru cazul nostru - pentru ca noi suntem un topic prea linistit si cum aici nimeni nu se cearta... in fine.
E decizia lor si deja putin imi mai pasa...
Forumul s-a schimbat, de mult nu mai seamana cu ce a fost la inceput si de asta atat de multi s-au retras...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Continuand ultima fraza de ieri si citind ce s-a postat si la 'discutii tehnice', sincer, imi parea rau ca am deschis eu acest subiect, ma refer la "Cu dragoste din Iasi, 102" intrucat am hotarat ca nu mai am de spus nimic pe acest site...

Cum insa nu pot modifica nimic in textul primei postari, ca sa ofer intretinerea subiectului, de fapt nu mai are importanta...


Adresele de mail sunt active, putem comunica pe mess daca e cazul. Acolo unde macar regulile sunt clare si nu se modifica de la o zi la alta...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Carmen, imi pare rau ca din ce in ce mai multa lume confirma ce am zis acu cateva luni, cand am plecat.
dar noi ne vom vedea/auzi oricum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

buna

cu intarziere dar din inima: La multi ani, Victor! Sa cresti sanatos.

Carmen: imi pare rau ca te retragi. Te rog, poate te razgandesti. Imi face placere sa te citesc.

Evit sa scriu la multe subiecte dar aici, la "cu dragoste din Iasi" este liniste si ma bucur ca fac parte din acest grup.

Mergi la inceput