ce inseamna a avea doua soarte?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreeabby spune:

nu te am intrebat nimic cu privire la credibilitatea ghicitului sau nu. de preferabil abtine-te daca nu ai de comentat despre ce am intrebat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreeabby
nu te am intrebat nimic cu privire la credibilitatea ghicitului sau nu. de preferabil abtine-te daca nu ai de comentat despre ce am intrebat

apai, iti meriti soartele ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui andreeabby
nu te am intrebat nimic cu privire la credibilitatea ghicitului sau nu. de preferabil abtine-te daca nu ai de comentat despre ce am intrebat

apai, iti meriti soartele ...

i-ai ghicit si tu?



*Blackmoon Lady 8+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

da, e posibil sa fie vorba despre 2 casatorii/2 mari iubiri...

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

IUBESTE SI FA CE VREI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Laura, ai fost superhaioasa, chiar am ras , dar ma gandesc ca totusi, de aia e subforum numit "paranormal, zodiacuri, prezicatori si mistice", ca sa intre persoane cu diverse experiente on topic si sa ceara pareri. Exista oameni superstitiosi sau ne, care cred sau nu in diverse lucruri, de ce sa fim rautaciosi?

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

A avea doua soarte este a avea in viata doua casatorii...cam asa se traduce asta, am intrebat o tipa care ghiceste in carti, cafea...dar mai ramane sa mai fie si adevarat.Nu tot ce se prezice , ghiceste se intampla.

Mergi la inceput