Puiuti de Randunici 2008!! (486)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana multumim ptr tratatie,stai linistita ca totul se va termina cu bine.Eu am o intrebare am gasit un curs de bijuterii cu 29Ron cu reducere de 71%,adica cursul era 100Ron,dar cu aceasta reducere costa 29 ron,materialele sunt incluse.Si nu stiu ce sa fac ,eu m-am inscris,dar doresc sa stiu si parerea voastra.Daca se merita sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana multumim ptr tratatie,stai linistita ca totul se va termina cu bine.Eu am o intrebare am gasit un curs de bijuterii cu 29Ron cu reducere de 71%,adica cursul era 100Ron,dar cu aceasta reducere costa 29 ron,materialele sunt incluse.Si nu stiu ce sa fac ,eu m-am inscris,dar doresc sa stiu si parerea voastra.Daca se merita sau nu.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Cu placere ! Daca tu consideri ca iti este de folos pentru a invata cat mai multe din aceasta indeletnicire, sfatul meu este sa nu ratezi ocazia . Poate totusi ai posibilitatea sa intrebi cam ce tehnici au de gand sa va invete nu de alta dar tu deja ai cunostinte de "homemade" in domeniul bijuteriilor. Daca te hotarasti iti doresc "Succes!"

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Neatza...


Mariana sarumana pt cafelutza si pentru aprecierile puilor ...

Alina eu te sustin. Pana la urma ce ai de pierdut? 29 lei? ... te specializezi intr-o meserie frumoasa, mai ales daca iti si place... de ce nu? Nu stii ce iti rezerva viata.

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor m-am inscris si am depus banii in cont macar atat sa merit si eu ptr sufletul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor cursul este pe data de 16 sau 17 iulie una dintre aceste zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Alina te felicit pt decizia luata. Succes!


Vin si eu cu o intrebare... cum mananca fetele voastre (ca vad ca suntem numai mamici de fete aici)? singure sau ajutate de voi? Noi abia de vreo luna am inceput sa mancam singure si dupa ce ca abia o pacaleam... acum ne ia o vesnicie pana terminam ... O anunt inainte ca dupa 20 de minute ii iau mancarea din fata, o las cat o las.... o vad ca nu mai vrea, ii iau farfuria si incepe scandalul... ca ea vrea sa manance... mai ia o lingura si iar incepe sa o lalaie...

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Nyny multumesc ptr incurajari.Asa si Delia la fel de incetr mananca ma ingrozeste ce va face la gradinita ca aleea nu stau dupa copiiDelia sigur va muri de foame.Incetul cu incetul trecem si peste asta.Va las un fresh si un capuccino ptrre cele cu vicii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata fetelor !

Poftiti la !


In primul rand doresc sa transmit multa sanatate si numai bine celor care isi serbeaza astazi ziua onomastica !

Transmit totodata randunicii blankar:
La multi ani, sanatate si fericire!

Alina iti doresc sa ai succes la curs! Felicitari pentru decizia luata !

Nyny, in privinta servirii mesei, pot sa spun ca nu avem nici o problema, Bianca mananca singura inca de anul trecut, aceeasi "ambitie" de a manca singura a avut-o si la cresa. Nu a permis doamnelor sa o ajute. Deh...e ambitioasa ca tati . In privinta cantitatii...iau de buna credinta spusele doamnelor de la cresa. Mi s-a spus ca e singura din grupa care mananca si zarzavatul din ciorbitze .


Va doresc o zi insorita ! La noi e vreme de kko! Ploua mocaneste !

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Neatza fetelor.Mariana multumim ptr tratatie.La Multi Ani sarbatoritei.
Fetelor vopi stiti ceva legat de ultimul zvon cum ca se fura copii din parcuri ptr organe,si ca se fura si de la locurile de joaca din mall-uri sau din supermarketuri sunt furati,luati si schimbati?
Eu una sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Neatza fetelor.Mariana multumim ptr tratatie.La Multi Ani sarbatoritei.
Fetelor vopi stiti ceva legat de ultimul zvon cum ca se fura copii din parcuri ptr organe,si ca se fura si de la locurile de joaca din mall-uri sau din supermarketuri sunt furati,luati si schimbati?
Eu una sunt

http://alinahandmade.blogspot.com/


Din pacate, da ! Era un reportaj zilele trecute cu mai multe cazuri petrecute in Bucuresti ! Dar dat fiind faptul ca puiutii nostri sunt supravegheati nonstop de noi personal cat si de cei din familia noastra, nu cred este cazul sa ne facem probleme .
Doamne cum a ajuns tara asta...

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput