La multi ani Mara Ilinca! Floricele-n vacanta!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns theophillina spune:

Tudor
Luca


Theodora mami de Stelios
09.06.2010

BEBE STELIOS

DE'ALE GURII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

La multi ani Tudor !

La multi ani Luca !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Sorana s-aveti distractie placuta in continuare si putere sa faceti fata copiilor !
Sa ne povestesti cand te intorci cum ti s-a parut cu 2 copii, cat de greu a fost, sper sa nu ma razgandesc sa mai plec cand aud
Anca si voua distractie faina in concediu !
Nana succes la bb 2 si ar fi numai bine ca n-a venit mai repede, acum ca Adelina o sa aiba 1 an si macar vreo 2 luni , plus cele 9 luni de sarcina ar fi diferenta minima recomandata de cercetatori de 23 luni intre sarcini pt. a se evita unele boli urate la bb 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

La multi ani cu sanantate:
Tudor
Luca




Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinasmile spune:


Neatza, doamnelor!

Auziti, oare la noi se va atinge vreodata nivelul www.babycenter.com/204_recalled-girls-polka-dot-dresses_10352516.bc?scid=momstodd_20110621:5&pe=MlV4a2lHeXwyMDExMDYyMQ.." target="_blank">asta de responsabilitate?!?!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinasmile spune:


Tudor

Luca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

La multi ani Horia!
La multi ani Tudor!
La multi ani Luca!


roxanici capul sus si fii optimista, sunt convinsa ca Horica va recupera cu varf si indesat! In afara de asta stii cat sunt de surprinzatori copiii astia si fac progrese de la o zi la alta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

M-am luat cu vorba si am uitat sa va dau buna dimineata. Asa ca...buna dimineata ladies!

corina nu, nu cred! Si nu numai ca la noi nu s-ar retrage de la vanzare niste rochii "doar" pentru atata lucru, dar cred ca nici noi nu am reclama producatorului sau protectiei consmatorului un astfel de "defect" al produsului, ci mai degraba am luat un ac si o ata si am intari cusatura acelor nasturi decorativi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Citat:
citat din mesajul lui corinasmile


Neatza, doamnelor!

Auziti, oare la noi se va atinge vreodata nivelul www.babycenter.com/204_recalled-girls-polka-dot-dresses_10352516.bc?scid=momstodd_20110621:5&pe=MlV4a2lHeXwyMDExMDYyMQ.." target="_blank">asta de responsabilitate?!?!




Corina, mami de Maria (14.06.2010)



vise taica.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Felicitari Iustina pentru primii pasi !

Sorana : concediu placut ! Cred ca Matei ar trebui sa aiba grija in apa, cu otita lui nu stiu daca este indicat sa ii intre apa in urechiuse !

Nati : Sofia bea doar apa, din cand in cand cate un suc de fructe ( depinde ce fructe am la indemana ); ceai a baut doar cand tusea si era ragusita si la indicatia medicului, putin ceai de tei. In rest, apa la greu !

Cris, Nicoleta : urate cazaturi au avut parte picii vostri. Si a mea a fost julita pe nas saptamana trecuta, cazatura a fost usoara, abia s-a atins de pamant , mai mult s-a tarat cum s-ar zice ... fara cucuie, fara buza sparta doar nasul si l-a julit ( si sa nu mai spun ca eram la maxim 30 de cm de ea , ba o mai vad ca se dezechilibreaza dar vazand ca nu are viteza nu am sarit, mi-am zis ca invata sa cada ; e drept , a pus mainile jos, dar a venit cu trunchiul mai in fata, si-a flectat manutele de la cot si si-a julit nasul !

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput