Ajutor pentru o mamica singura

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Mi-a zis ca ii este atat de teama de operatie...mai mult de recuperare..cred ca este si o chestie psihica pentru ca sa-ti scoata un san nu este chiar atat de usor, mai ales ca este foarte tanara. Dar, sa speram ca este tot raul spre bine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

sa i transmiti te rog gandurile noastre cele mai bune si pozitive, sa o ajute DD sa treaca cu bine
si sa ne spui si ce conformatie are, poate are si ea nevoie de cateva haine


eu pun cateva hainute de vara, pantaloni lungi, incaltari de la Giulia - masura 31 pantofiori si sigur o pereche de sandalute. si sper cateva dulciuri

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

o inteleg foarte bine pe mihaela. mama mea a suferit o astfel de interventie acum 4 ani, apoi chimioterapie si radioterapie. stiu prin ce a trecut pt. ca am fost alaturi de ea pas cu pas.

recuperarea dupa operatie a fost foarte usoara. nici ea nu se astepta. chiar a doua zi a putut sa se spele singura, sa mearga la toaleta... sper sa-i fie bine si mihaelei dupa operatie si sa mearga mai departe .

la ce spital va merge pt. operatie?

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

s-a vandut unitatea care am pus-o la bazar pt Mihaela,cu 44 ron si a fost castigata de mariuca-sara!sotul ei a venit si mi-a adus banii si au donat si ei diferenta de bani pana la 70 ron!
o sa fac transfer on-line a banutilor!
teodora,trebuie sa faci cumva sa poti face niste confirmari a banutilor care vor fi donati!
multa sanatate ii dorim mihaelei si multa putere!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

La Institutul Oncologic Fundeni Dr Claudiu Daha se va opera. Eu am incercat sa o incurajez dar e mai greu..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Nu stiu cum sa fac pentru confirmarea banutilor la banca, daca Mihaela luni se opereaza..ca practic ea va putea verifica. Cred ca undeva saptamana viitoare, sau maine daca e banca deschisa, o sa verific.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Vroiam sa va spun ca ieri a operat-o pe Mihaela. Operatia a durat 3 ore si a decurs bine. Acum ea este la reanimare, s-ar putea diseara sa o mute in salon daca totul e ok. Maine dimineata o sa merg si eu sa o vad.
Va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Multa, multa sanatate

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Multa sanatate. Speram sa decurga bine si recuperarea.

Teodora iti trimit un PM cu niste informatii.


Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Tocmai am vorbit cu Mihaela. E bine, au mutat-o in salon si cica poate manca orice. Acum urmeaza recuperarea. Maine dimineata o sa ma duc la ea si va spun apoi cum e.

Mergi la inceput