FIV Dr DRAGOS ALBU 34

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maripet spune:

Lily mar ce-ai mai facut? Mai sustii tratamentul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

maripet,iau in continuare,maine fac beta...cred ca maine stiu sigur daca e alba sau neagra..scurgerile maronii mi s-au oprit azi,a mai curs putin..
tie ti-a dat albu cicloproginova dupa ET?(inainte, stiu ca da)
ai semne de sarcina,ceva?eu nu am nimica

Citat:
citat din mesajul lui maripet

Lily mar ce-ai mai facut? Mai sustii tratamentul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anastasia_7 spune:

Corry, Mariped , multumesc, fetelor!
Sa scriu maine cand stiu exact ce am facut.
Va pup si va imbratisez pe toate!

Mutatia -844G in gena PAI-I in stare heterozigota; Mutatia 677 C>T in gena MTHFR - in stare heterozigota; Mutatia 1298 A>C in gena MTHFR- in stare heterozigota

„Iubirea lui Dumnezeu fata de cel mai mare pacatos este mai mare decat iubirea celui mai mare sfant fata de Dumnezeu. Dumnezeu nu ne cere minuni. Pe acelea le face El.”
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

anastasia toata bafta din lume somai maine viitoare mamicuta.

angelica felicitari dar fa si beta sa vedem cati ai


mariped asa sa faci stai cumintica poate vrea dumnezeu sa fie bine.

lilymar nu renunta mai ales daca s-a oprit scurgerea aia poate te va ajuta si pe tine doamne ,doamne.


eu raportez niste arsuri stomacale si dureri pe sub burtica.

speranta draguta ai grija cu AC eu nu stiu nimic de ele ca nu m-a interesat ar fi bine sa te informezi

va pe toate

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anastasia_7 spune:

Multumesc, Altesa, ma straduiesc sa fie bine, fetita.De acum, cu Dumnezeu inainte!
Sa ai si tu grija de tine si succes la toate examenele, sa fie bine si apoi , sa te linistesti si tu si sa ai grija dupa aceea de tine si de bebe
Floricele virtuale si pupici la toate fetele!

Mutatia -844G in gena PAI-I in stare heterozigota; Mutatia 677 C>T in gena MTHFR - in stare heterozigota; Mutatia 1298 A>C in gena MTHFR- in stare heterozigota

„Iubirea lui Dumnezeu fata de cel mai mare pacatos este mai mare decat iubirea celui mai mare sfant fata de Dumnezeu. Dumnezeu nu ne cere minuni. Pe acelea le face El.”
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rammy_79 spune:

Altesa - scrie neaparat lui Albu despre dureri, nu sunt prea bune, ar putea fi contractii...
Cat priveste arsurile de care eu ma "bucur" enorm, eu nu mai puteam dormii noaptea de la ele, le poti atenua cu mult succes cu biscuiti, dar din aceia normali, fara crema. La mine a functionat si functioneaza in continuare.
Maripet & Angelica - bafta multa :). Eu sunt sigura ca suteti mamici deja.
Anastasia - multa bafta si fii optimista conteaza foarte mult.

Pupici la toate.

rammy 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anastasia_7 spune:

, Rammy_79 si multumesc, multumesc!
Va multumesc inca o data tuturor pentru toata sustinerea si optimismul pe care mi le insuflati!
Fug la nani acum, chiar dc nu prea ma prinde somnul de nerabdare, dar sa ma stiu macar culcata, ca maine la 5:30 tb sa fim drepti.


Mutatia -844G in gena PAI-I in stare heterozigota; Mutatia 677 C>T in gena MTHFR - in stare heterozigota; Mutatia 1298 A>C in gena MTHFR- in stare heterozigota

„Iubirea lui Dumnezeu fata de cel mai mare pacatos este mai mare decat iubirea celui mai mare sfant fata de Dumnezeu. Dumnezeu nu ne cere minuni. Pe acelea le face El.”
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pestic spune:

Maripet & Angelicafelicitari!!! Asteptam si beta!
Anastasia
Multa bafta maine!!!!!
lilymar iti tin pumnii!!!
Va pup pe toate

MEDICAMENTE: 2 FIOLE PUREGON 300 IU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

ANASTASIAMILIOANANE DE PUPICI BAFTA MULTA AZI!
EU PLEC LA BETA FETELE,TINETIMI PUMNI!VB DUPA AMIAZA CIND MA INTORC !

Mutatia677-in stare homozigota
Mutatia844g -in stare heterozigota
2 INSEMINARI ,A TREIA IN CURS ,O SARCINA OBTINUTA NATURAL IN IUNIE 2010,OPRITA DIN EVOLUTIE LA 13 SAPTAMINI
Tratament actual inainte de sarcina:femibion1 1/zi,acid folic1/zi ;magmeB61/zi;vit E3/zi;cetebe1/zi,
Dupa inseminarea facuta acum mi sa mai adaugat fragmin 5000u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maripet spune:

Lily mar mie dupa ET mi-a dat Utrogestan 3/zi, elevit 1/zi, acid folic 5mg 1la doua zile, clexane 1/zi si No spa 2 sau 4 /zi daca am dureri accentuate. Ce spui tu nu am luat nici inainte de ET.
Dupa punctie mi-a dat antibiotic si Flamexin 5 zile si Utrogestan.
Sa vii cu rezultatul. Eu inca nu maifac beta,mai astept.

Mergi la inceput