Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (431)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Alinkav, felicitari multe pt medalii. Ce scumpi sunt! Ce bine coordonat e Alex! Si ce dezinvolta si sigura pe sine e Olivia! Sunt superbi!

Ma duc sa citesc din urma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Carpatina, Luy, Crishtina, multumesc pt urari. Am avut o zi frumoasa. De dimi, dupa ce am lasat-o pe Lisa la gradi, am mers la gym la interval training (bestial si m-am si ales cu o sticla de sampanie de la receptie, cadou de la ei de ziua mea ), apoi cumparaturi cu Adam, pranz cu sotu' la somnul lui Adam . Cand s-a trezit Adam am fugit si am luat un tort, apoi am mers toti dupa Lisa (mi-a facut o felicitare la gradi ). Acasa am mancat de cina si copiii au suflat in lumanari , iar Lisa a halit cu mare placere tortul . Apoi baia copiilor si somn. Lisa era cam varza ca nu a dormit la gradi, dar a fost cumintica. Am oarece dubii la cum vor evolua zilele ei la noua gradi fara somn .

Va pup acum, e tarzior si maine iar de la capat. Va imbratisez cu drag si musai sa vedeti unde ajung copiii ce cresc fara acces la tehnologie. Noi deja am taiat drastic TV-ul si facem planuri de muzicalizare in curand. Doar ca nu vreau sa o incarc pe Lisa cu prea multe in acelasi timp, mai ales ca are pe lista patinaj. In 2 sapt intra "in vacanta" pana pe 21 iulie si trebuie sa ii gasesc ocupatii pt zilele ploioase...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

Adimercedes
Petrecere frumoasa in continuare !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Adi, la multi ani!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

Gabriela esti o draguta , chiar nu aveam vesti bune pana si la fatza eram amandoi fierti ca fusese o caldura , deci nici macar frumosi nu eram dar asa ne simtim ....oricum o sa incerc sa pun cateva poze

Carpatina

Cecilia Luiza
multumesc pentru incurajare. Nu imi fac probleme dar stiu ce nu va fi : presedinte

Astazi am vizitat si noi expozitia de care zicea Luiza , Sebastian taaare incantat , la plecare se plangea pe acolo ca ar vrea si el un sarpe sa ia acasa. Eu am vizitat si Mango



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

La multi ani Adimercedes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

La Multi Ani, Adi!!! Sa fii mereu sanatoasa si fericita!

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

La multi ani Adi sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta frumoasa
Eu am fost azi la eco si 99% e baietel,triplu test a iesit bine si DPN-ul este 20 noiembrie.
Mai avem cateva zile pana la plecare ,bagajele sunt in mare parte facute ma apuca melancolia deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Pup fetele!!! Eu sunt in concediu. Yuhuuuu... Facem bagajele pentru mare. Saptamana viitoare plecam la munte. Sa speram ca vremea va tine cu noi si burtica va fi ok, sa ne permita alergatura planificata. Va pupacesc si aveti grija de voi!!!!

ANNISIA, mami de YANIS si suriorul lui (6+)


Micul Yanis creste mare

Suriorul lui Yanis

Praslea cel voinic si perele de aur (ca mere avea mama inainte de odiseea in 40 de saptamani)...

"Nu-i nimeni drac si nimeni sfânt!
Credinta-i val, iubirea vânt
Si viata fum!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Annisia, sarcina usoara si concediu placut!

Adi, la multi ani fericiti!


Mamica de Andrei si Maria

Mergi la inceput