Ati alaptat?

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Am alaptat f.putin... cred ca o saptamana cu totul deoarece nu am avut lapte! Din cauza asta am facut si o depresie... Mi-am cumparat toate pompele posibile de pe piata dar degeaba.
Lui i-a mers f.f.bine cu laptele Nan Ha dar mi-as fi dorit enorm sa-l pot alapta.



O mamica in al-!!!

Biby
Bogdan Alexandru - 17.11.2007

http://good-times.webshots.com/album/568225860ZOMkHE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivanoiuadela9 spune:

Eu am intarcat fata pe la 1 an si 2 luni pentru ca asa am vrut eu deoarece manca de toate . Sanul era ca un desert pentru ea , nici nu ia simtit lipsa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

Da, Peste 1 an, ambii copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Inca alaptez si sper sa continui pana la doi ani. Daca nu se va intarca singura

Ani de Stefana (23.01.2008)
www.helpsonia.com
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploscariu spune:

pe Ioana am alaptat-o pana la 11 luni, iar Ionut are 1 an si 1 luna si inca i-l mai alaptez, intentionez sa-l intarc peste o luna, dar mi-e greu sa-l despart de ceva atat de drag.

POZE RECENTE , poze de la serbare ,
poze de la intalnirea cu Mosu' ,party la gradinita
poze cu Ioana si Ionut

www.weddingcountdown.com/ticker/b9szi95.png" target="_blank">Gabriela - mami de Ionut 14.01.2008si Ioana 13.12.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankaa spune:

Eu am alaptat 4 luni...si as fi continuat daca nu refuza piticul.Cert este ca dupa nastere am trecut prin clipe urate la spital,cu asistentele care ba imi spuneau ca laptele meu nu e bun,ba ca e bun dar slab si ca e mai bine sa nu mai infometez copilul...Asa ca am alaptat in continuare si am completat cu lapte praf.

anka, fericita de Florin Alexandru(23.06.07)
POZE
FILMULETE 4luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaSM spune:

Fetita mea are 6 luni si inca o mai alaptez...intentionez ca o alaptez cat mai mult, cat vrea ea...

Pentru mine alaptarea reprezinta un vis implinit.

Adriana, mamica binecuvantata de Estera (17.09.2008)

Copilul meu iubit
O satmareanca intre baimarence
Asa cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Am incercat sa alaptez vreo 2 zile, dar pt ca nu mergea deloc, erau canalele infundate, aveam deja ragade, etc. am renuntat si nici nu m-am chinuit, nu am facut nimic in privinta asta. oricum eram convinsa dinainte de a naste ca nu o sa fiu in stare.

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">poze in concurs ann1 si ann11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manucu spune:

Doar pana la 5 luni si 3 sapt pt ca trebuia sa plecam 2 sapt din tara. Am intarcat copilul si cu 2 zile inainte de a pleca s-a anulat proiectul .

mamica lui Mihnea-Gabriel (15.09.2008)



Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui AnnaBaby

Am incercat sa alaptez vreo 2 zile, dar pt ca nu mergea deloc, erau canalele infundate, aveam deja ragade, etc. am renuntat si nici nu m-am chinuit, nu am facut nimic in privinta asta. oricum eram convinsa dinainte de a naste ca nu o sa fiu in stare.

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">poze in concurs ann1 si ann11



poate ca in primele 2 zile nici nu venise laptele.... ma gandesc eu asa... nu erau asistente care sa te sfatuiasca una-alta? pai daca bebe sugea fara ca sa vina lapte? evident ca ai facut ragade... imi pare rau, nu stii ce-ai pierdut! pacat ca ai gandit despre tine ca nu o sa fii in stare; cine zicea ca sa avem grija ce ne dorim/ce gandim.... ca s-ar putea sa se intample!



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput