Ati alaptat?

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aghent spune:

am alaptat pana la 7 luni si ceva..adevarul e ca am decis intarcarea pt ca ma considerat ca a fost de-ajuns atata timp si, oricum, fetita incepuse deja sa manance mancare solida de multisor...singurul dezavantaj a fost ca s-a obisnuit cu suzeta apoi, de care cu greu am dezobisnuit-o anul asta ( la 2 ani si jumate ).

aghent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ungi spune:

Jasmine are 20 de luni si inca mai alaptez. As vrea sa o alaptez pana cand se intarca singura. E un copil f sanatos si e si f desteapta. Cred ca alaptatul a contribuit f mult la asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Fetita mea are 71/2 luni si inca o mai alaptez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Luca-Mihnea are aproape 14 luni si inca mai alaptez...nu stiu pina cind...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Am alaptat pana la 6 luni dar daca as mai avea un copil nu as mai alapta nici o zi!

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim spune:

Inca alaptez, fetita mea are acum 8 luni si o saptamana.

KIM & printesa ALICIA (29 martie 2006)
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

pana la 5 luni, dar l-as mai fi alaptat, numai ca nu s-a mai putut!


cristina si nazdravanul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielacana spune:

Am alaptat 7 luni. Dupa aceea baietelul meu nu a mai vrut sa suga. Mi-a parut foarte rau dar nu am avut ce face. Desi am inceput serviciul de la 3 luni, fiin medic rezident si neputand sa intrerup prea mult timp serviciul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

Am alaptat 14 luni,pentru ca puiul meu a decis sa se intarce singur.Am trait si un sentimente contradictorii cand mi-am dat seama ca s-a intarcat,bucurie asmestecata cu parere de rau si mai ales nostalgie.
Alaptatul mi-a oferit multe satisfactii si sentimente frumoase.Daca o sa mai fac un copil,ma voi ambitiona la fel de mult sa-l pot alapta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SARILLA spune:

Razvan are aproape 6 luni si inca il mai alaptez, cu toate ca am din ce in ce mai putin lapte,spre regretul meu...Dar am zis ca o sa ii dau pana la ultima picaturica pentru ca mi se pare momentul in care ne apropiem cel mai mult....iubesc sa ii vad gurita cum cauta sanul si e atat de dulce cand papa cu lacomie...

SARILLA si RAZVAN, bebe adorabil

POZE

Mergi la inceput