crocs originali

crocs originali | Autor: Androix

Link direct la acest mesaj

Nu mai exista site-ul romanesc care vindea anul trecut crocsi originali, nici nu ma mira la ce preturi practicau. Doar ca acum as face comanda din afara numai ca nu am gasit nici pe .eu si nici pe .uk sa livreze in romania. romania nu e in eu. Stie cineva vreun site, eventual european care sa livreze la noi, dar ma intereseaza doar cei originali, am un model anume pe care il vreau.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Andreea, comanda pe NEXT ,livreaza in RO http://search.nextdirect.com/search?asug=&w=crocs&nxti=0&nxtv=000&country=ro&lang=en&curr=EUR

edit: mai stiu un site ,dar eu n-am comandat de la ei,par seriosi,iar livrarea in RO e 9 euro http://www.spartoo.eu/Crocs-b508.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamat spune:

ai incercat la magazinul din unirea? sau la hervis sau cum se cheama din militari?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Androix, vad ca esti din Bucuresti. e un magazin mic de sport in complexul cu carrefour orhideea, pe la jumatate unde gasesti crocsi originali, cateva modele nu foarte multe dar poate ai noroc sa gasesti ce vrei. Noi de acolo ne aprovizionam de regula

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Moama ce preturi baga aia de la next. Pe crocs.eu e modelul ala cu scooby vreo 29 de euro, astia il dau cu 37 In schimb spartoo e mai uman, multumesc mult, Kokiy! Eu vreau modelul cu batman, ala pe albastru, doar ca astia nu au masura pe care o vroiam eu, dar m-am abonat sa ma anunte cand aduc.

Mersi de sugestii, o sa incerc si in orhideea desi nu prea e in zona noastra, sa vad cum ma aventurez cu kinderii dupa mine pana acolo intr-o zi.


Daca mai stiti siteuri care livreaza in ro scrieti aici

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

In magazinele Miniblu se mai vand crocsi...nu stiu daca au modelul cautat de tine, dar sunt cateva in oras, poate ai noroc, succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Androix, inceraca si pe ebay.co.uk. Am vazut sigur cu Hello Kitty si cu Scooby. Dupa Batman nu m-am uitat ca nu se inscrie in preferintele piticei

Ani de Stefana (23.01.2008)
ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:


Cine ma lamureste si pe mine care-i faza cu crocsii astia? Sunt chiar atat de utili/comozi? N-am avut niciodata ocazia sa incalt, dar cand ma uit la ei vad niste cutiute nu prea imbietoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Ta


Cine ma lamureste si pe mine care-i faza cu crocsii astia? Sunt chiar atat de utili/comozi? N-am avut niciodata ocazia sa incalt, dar cand ma uit la ei vad niste cutiute nu prea imbietoare.


Sunt foarte moi si comozi iar cei pentru copii sunt si haiosi. Nu toti au gaurele, eu am gasit recent un model nou gen balerini. Mi-am luat si albi si negri, atat de mult mi-au placut (gusturile nu se discuta dar vorbesc doar pentru mine ): http://demandware.edgesuite.net/aadb_prd/on/demandware.static/Sites-crocs_de-Site/Sites-masterCatalog_Images/de_DE/v1307765813476/product-images/standard/11376_pair_159.jpg
si
http://demandware.edgesuite.net/aadb_prd/on/demandware.static/Sites-crocs_de-Site/Sites-masterCatalog_Images/de_DE/v1307765813476/product-images/standard/11376_pair_001.jpg

Pe astia ii aveam: http://www.meinonlinelager.de/images/produktbilder_vollansicht/marken-guenstig-shop:425-lily-holiday-floral-women-espres.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Pentru copii sunt absolut geniali: sunt comozi, haiosi si pentru mine foarte practici. Indiferent cat ii tavalesc ei prin parc, ii spal in 5 minute in chiuveta cu putin sapun si in 10 minute sunt uscati. Asta e motivul pentru care vara nu prea ies din ei, decat daca mergem pe undeva si se imbraca mai de fite. In parc in schimb sunt de neinlocuit.
In general nu sunt fitoasa si "brand addicted" dar la astia chiar sunt diferente majore intre originali si copii. Si aici ma refer la material si la butonii aia care prind bareta. Am avut o pereche contrafacuta la Filip. La cei originali n-a avut copilul meu nici o problema, in schimb la cei contrafacuti l-au ros butonii aia si bareta rau de tot, ca mai mult de 2 ori nici n-a putut sa-i incalte.

Am vazut si eu un model pentru mine care mi-ar fi placut, tot un fel de balerini. Nici n-am indraznit sa ma uit daca au masura 41

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Design-ul clasic nu prea imi place, balerinii par ok. Pt copiii, cred ca sunt comozi. Dar asta voiam sa va intreb, nu roade cauciucul ala? E vreun material special sa nu transpire piciorul?

Mergi la inceput