crocs originali

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Mai este nevoie sa va spun ca si mie imi plac si port de cand au aparut ...doar uitati-va unde traiesc ...

Realitatea este ca sunt urati ca design dar extraordinari petru cei ce lucreaza mult in picioare si alearga de colo colo ...

Acum parerea mea este ca cei originali sunt cam scumpi pentru locurile unde ii poti folosi ... adica si aici se invart intre $25-$40 ...I mean, common, mult, mult ...e adevarat ca isi scot costurile in timp, dar tot mi se pare mult sa-i port in gradina. Cei fake sunt insa $5, toate culorile, modele mai invechite si mai prost lucrate ... dar nu stiu de ce spuneti voi, dar nu sunt rai deloc ... eu port crocsii ca papuci de casa si prin curte, cateodata in parc, nu mereu ... recunosc ca cei originali au materialul ala mai moale, dar dupa mine, asta nu justifica diferenta mare de pret. Totusi noi am avut si originali si fake in functie de reducerile pe care le-am gasit ... crocii in sale scad pe la $10-$15 ceea ce este acceptabil, daca nu avem fake cate 4 perechi - toata familia .

Ah ! Dar noi nu ii purtam cu breteaua aia pe spate, numai ca papuci / saboti ...deci mai mult in casa, prin curte. La alergat punem adidasi.

Dar repet, pentru cei care lucreaza in picioare, cum e XIO de ex, sunt inventia secolului ...eu am avut o pereche originali ce e drept, cred ca i-am purtat vreo 5 ani, zi de zi, in casa si prin curte, vla plaja, ara-iarna si in final s-a subtiat talpa si am facut o gaura ... puah, atat ma obisnuisem cu ei ca greu m-am acomodat cu o noua pereche ...

Si inca ceva - eu ii spalam in masina de spalat - bagati la gramada cu adidasii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

si eu tot la masina ii spal si cand ma grabesc merg bine si la chiuveta cu sapun.
Mie nu-mi plac si nici nu ma simt bine in ei, iar barbata-miu ori ca incalta crocsi ori niste tavi de cozonac la 43-ul lui e tot aia.
Dar kinderii se simt bine in ei vara, acum iarna i-am folosit pe post de papuci la sala, sau in deplasari la iesirea din dus sunt ideali.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Magazinul se numeste ceva de genul activ sport. Nici sotul meu nu mai tine minte exact. Locatia insa e cea de care am scris la etajul 1, unde se intalneste aripa calarasi cu corpul principal al magazinului, langa scarile rulante care urca in leonardo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Dati cautare pe FB dupa Depozit crocs,cereti-le prietenia si spor la shoping.
Nu stiu daca sunt originali ,darvsunt super faini toti,as lua cu sacul si pentru copchii si pt noi
Deocamdata am luat doar astia https://www.facebook.com/photo.php?fbid=428582617219505&set=a.388602557884178.92153.100002033120437&type=3&theater

Azi au ajuns,maine merg sa ii scot.Abia astept ,sa vad cum sunt si sa mai comand si altii
Si au si briz briz-uri faine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

Eu cumpar absolut orice de pe ebay.com din romania si trimis in romania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

Multumesc Androix, sa vad cum ajung acolo...
Anii trecuti copiii mei au avut papuci modelul asta luati din piata/real si s-au simtit f bine in ei, absolut peste tot mergeau cu ei, sandalele stateau abandonate. Problema este ca s-au fac urati dupa cateva purtari, a intrat praful in ei, s-au patat si nu am putut sa-i curat deloc.
Si anul asta am zis sa le iau originali, nah.
Pe amazon sunt mult mAI IEftini insa platind 75 de lei comision la plata online, plus transport, pretul final ajunge aproape ca aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Andreea, comanda pe NEXT ,livreaza in RO http://search.nextdirect.com/search?asug=&w=crocs&nxti=0&nxtv=000&country=ro&lang=en&curr=EUR

edit: mai stiu un site ,dar eu n-am comandat de la ei,par seriosi,iar livrarea in RO e 9 euro http://www.spartoo.eu/Crocs-b508.php

******************************
"Cel ce lupta cu monstri ar trebui sa aiba grija sa nu devina unul"


Eu comand de pe spartoo si-s foarte seriosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

maine ma duc pina in oras sa vad ca au un magazin in centru. m-am uitat pe site-ul lor, si mie mi se par cam scumpi, dar daca jurati pe rosu ca nu put picioarele in ei, ma gindesc sa imi iau modelul asta http://www.zalando.de/crocs-bootsschuh-rot-weiss-cr411a00a-302.html pentru ca am un sailing trip coming up, in iunie si imi trebuie niste pantofi de barca.

Altfel si mie mi se par draguti pentru gradina, piscina, plaja, dar nu i-as purta in oras decit pe bani buni, ca mi se par super naspa, ca si cum as iesi in pijama in mall.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

am comandat pana la urma de pe amazon.co.uk, pentru ca nu imi lua banca nici un comision

Mergi la inceput