Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Cluj rulz! - cap.102

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 7
nana_sim
nana_sim

1119 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luinana_sim Adauga semn de carte la raspuns Trimite nana_sim un Mesaj Privat  Reply with Quote
Arleena felicitari din toata inima !! sunt tare mandra de tine si de ceea ce realizezi.

profit de ocazie si salut frumos pe toata lumea dupa o lunga absenta.
Flavia sa va traiasca puiul cel mic si sa fiti tare, tare fericiti!

Citat:
citat din mesajul lui arleena

hello din nou....
vreau doar sa va dau o veste mare de care sunt extrem de incantata:
am fost in polonia la Salonul International de Inventica din Varsovia (al doilea ca marime in Europa dupa Geneva). Au fost prezentate peste 500 inventii din 30 de tari....si am luat 4 medalii pentru inventiile mele

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300469_289761034380901_100000410219310_1059350_117218093_n.jpg

ma bucur extram si simt sa impartasesc aceste emotii cu toata lumea...inclusiv cu voi

... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Mergi la inceput

laura-s

893 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite laura-s un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna fetelor,
si eu sunt din Cluj si ma intrebam daca ma primiti in "clubul" vostru?
Stiti ceva despre postarea lui papanash in legatura cu ajutoarele lui Mos Craciun? la Cluj se organizeaza ceva? vreau si eu sa particip.
Multumesc,
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi
Mergi la inceput
TatianaG
TatianaG

593 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiTatianaG Adauga semn de carte la raspuns Trimite TatianaG un Mesaj Privat  Reply with Quote
Arleena, felicitari si mult succes in continuare !

Tatiana si
Clara Maria (31 ian 2004), Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005)

Editat de - TatianaG on 17/11/2011 14:10:52
Mergi la inceput
jozsaerika
jozsaerika

728 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite jozsaerika un Mesaj Privat  Reply with Quote
buna fetelor,

Laura bine ai venit pe la noi pacat ca mai nou este foarte slaba activitatea pe la noi .Mai este un grup de clujence la odisee ele sunt mai active.

arleena felicitari pt premii .Ne scrii cateva detalii despre Antioxi? Se poate cumpara de la Casa Bio?

eu sunt foarte ocupata ...ar trebui sa ma clonez .
de altfel trebuie sa o laud pe Beatrice pt ca am fost cu ea la dentist si a stat foarte frumos i-a facut 3 cariute...a fost cel mai mic pacient si cel mai cuminte ...mai avem una carie mare pe care trebuie lucrat mult sper sa o reusim si pe aia .
azi ii duc la dans popular sa vedem daca le place....??

va pup
Erika

mama de nazdravan Norbert (07 dec 2003)
si comoara Beatrice (20 mai 2008)

poze
Mergi la inceput

laura-s

893 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite laura-s un Mesaj Privat  Reply with Quote
jozsaerika multumesc pentru primire.
Am citit ce scria papanash despre ajutoarele lui Mos Craciun. Poate reusim sa facem ceva si la Cluj. Putem merge la Prichindel. Cred ca fiecare din noi are acasa cate o jucarie si ceva hainute care nu mai sunt potrivite copiilor nostri. Poate reusim sa adunam si niste bani pentru ceva dulciuri.
Daca e cineva interesat astept raspuns.
Multumesc,
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi
Mergi la inceput

svety

1788 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luisvety Adauga semn de carte la raspuns Trimite svety un Mesaj Privat  Reply with Quote
Fetelor, ce stiti despre dr. Ciortea de la Stanca?

mamica de dani

Mergi la inceput
Yagmur
Yagmur

2036 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiYagmur Adauga semn de carte la raspuns Trimite Yagmur un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mi-era dor de Cluj si am intrat sa vad ce mai faceti.
Arleena, mega felicitari; in Bucuresti unde gasesc propolis fara alcool? inca o data felicitari pentru ceea ce faci
Flavia, ce face bebe? tu cum mai esti?
Trece timpul; Luca va incepe clasa 0 la anul, sper ca nu am ales gresit, insa mi s-a parut ca el se va plictisi daca mai face inca o data grupa mare, apoi pregatitoare... am emotii mari
Pup toata trupa....

Yagmur si Luca

Mergi la inceput

laura-s

893 Mesaje
Fetelor haideti sa ne mobilizam si la Cluj sa ajutam 1, 2sau 3 familii cu haine, jucarii de la copiii nostri, care noua nu ni se mai potrivesc, dar sunt bune, nu sunt rupte sau decolorate si ar putea ajuta alt copil.
Daca intrati pe subiectul ajutoarele lui Mos Craciun aflati mai multe detalii.
Multumesc,
Laura

Mergi la inceput
arleena
arleena

1492 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui arleena Adauga semn de carte la raspuns Trimite arleena un Mesaj Privat  Reply with Quote
hello fetelor

multumesc de urari

erika cred ca mai au la casa bio antioxi vita. mai multe detalii gasesti pe site la noi despre antioxidanti. Daca nu te lamuresti de p-acolo intreaba-ma ce mai vrei sa sti
www.phenalex.ro

yagmur propolis gasesti la biobunatati.ro, ori comanzi online ori le vizitezi magazinul, au pe site adresa.

mai vorbim....va pup
Mergi la inceput
jozsaerika
jozsaerika

728 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite jozsaerika un Mesaj Privat  Reply with Quote

nu am gasit la Casa Bio au zis ca au facut comanda si peste 2 zile vine.
pentru un aport de calciu tu ce produs naturist recomanzi? Migdale?

tocmai am aflat ca v-ati mutat cu totul pe Facebook raman doar eu singurica pe aici

Erika

mama de nazdravan Norbert (07 dec 2003)
si comoara Beatrice (20 mai 2008)

poze
Mergi la inceput
Pag. din 7 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com