Cluj rulz! - cap.102

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

salutare fetelor,

ce liniste pe aici
noi suntem bine, ne pregatim de concediu...Doamne ajuta!!!
Vrem sa mergem tot in locul nostru in Croatia, probabil vremea nu va fi prea buna ( mergem la sfarsitul lunii) dar ne vom odihni si vom face aerosoli

Felicitari burticilor !!!

Stanca, Felicitari pt licenta ....ma bate si pe mine gandul de ceva la psiho

Vroiam sa va mai zic ca am o "bunicuta" care ar gati (super bun ) sau ar face menaj usor pentru doritoare .Este o gospodina foarte buna...a fost maestru cofetar .
Sa imi scrie-ti daca va intereseaza.

Va pup,
Erika



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Hello...
Sunt in plin smotru ceea ce inseamna ca ne vom muta in curand in micul nostru apartament.
Ne este la fel de dor de Cluj ca si acum cateva luni, dar incet, incet ne acomodam.
Pupici burticilor, vacanta placuta celor care sunt plecate, si multe urari de bine de la noi

Yagmur si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Felicitari Manu pentru micul apartament!E minunat!



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicrisro spune:

Buna fetelor,

M-ati putea ajuta cu recomandarea unui medic de familie/pediatru in Gheorgheni, Andrei Muresanu sau Buna Ziua?

Va multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns squirrel spune:

Buna fetelor

Raporte ca Filip a venit pe lume in 4 aug 3.900kg 54 cm, prin cezariana de data aceasta. Important ca si el si eu suntem bine iar copiii se bucura de fratiorul lor.
Va pup si numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Felicitari Flavia!!!!
Filip bun venit pe lume si mult noroc sa ai!!!!!



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

salutare fetelor,

observ tot mai multa liniste pe aici

Flavia FELICITARI!!! SA VA DEA DD SANATATE LA TOTI

noi am venit din concediu si am inceput in forta scoala/gradi/job ....a fost superb in concediu ...daca ajungeti prin Croatia nu ratati parcul patrimoniu Unesco Plitvice... e superb, Norbert a zis de el ca e "raiul pe pamant"

din pacate tre' sa plec desi vroiam sa scriu mai mult poate revin
va pup
Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Liniste liniste...nu gluma!!!

Am inceput si noi scoala , dar abia de saptamana asta va fi mai pe bune..asa cu semiinternat si teme.Am emotii!
Maria deja a "bifat" primul guturai de gradi , se pare ca multi copii sunt bolnaviori in perioada asta.

Svety ce mai faci?

Zic astia la tv ca incepe sa se raceasca vremea.Sunt de acord numa sa nu ploua ca la noi se repara strada si va fi jale daca ploua.

Spor la toate va doresc!!!





Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Am 21 de saptamani. Greu duc...nu am mai avut scurgeri, dar seara ma doare burtica. Bebe e activ iar eu...ma duc la servici nu stiu pana cand, pana pot :) Azi mi-a fost rau cred ca de la vinete. Inca ma recuperez

Felicitari Flavia bine ca ai scapat :)

mamica de dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns squirrel spune:

Buna fetelor

Multumesc mult de felicitari.

Svety curaj, acum incepi numaratoarea inversa. Am scapat dar nu-i deloc mai usor acum. Ce repede a trecut timpul, parca ieri ne dadeai vestea.

Stanca succes lui Razvan. E scoler deja. Imi amintesc cand va citeam la inceput.. ce vremuri. Apropo stii ceva de fete? Pe unde-s

Erika Norbert cum sta cu infectiile urinare?

Olim tu ce ascunzi in burtica?

Filip are reflux, deci cat mai mult la verticala imi rupe spatele ca e grasut ca un purcelus. Imi vine sa il musc dar mi-e frica sa nu tasneasca laptele din el

va pup si pe curand

Mergi la inceput