Kindle

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Adi am primit, mii de multumiri
Marius multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Cu placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Lectura placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Si daca e sa ingros obrazul, as mai zice ca vreau si eu cartea (sau chiar cartile) din trilogia "50 de umbre ale lui grey" ca tot mi-a impuiat cineva capul ca musai trebuie citita


Alege oricare doua pagini din carte, citeste-le si... gata, poti spune ca ai citit-o pe toata
Mi-a lasat impresia ca autoarea stie 5 cuvinte pe care le repeta la infinit. Chiar jenant(a scrierea / subiectul / personajele)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Citat:
citat din mesajul lui danat

Si daca e sa ingros obrazul, as mai zice ca vreau si eu cartea (sau chiar cartile) din trilogia "50 de umbre ale lui grey" ca tot mi-a impuiat cineva capul ca musai trebuie citita


Alege oricare doua pagini din carte, citeste-le si... gata, poti spune ca ai citit-o pe toata
Mi-a lasat impresia ca autoarea stie 5 cuvinte pe care le repeta la infinit. Chiar jenant(a scrierea / subiectul / personajele)


rall eu te cred...asta e si parerea mea fara a o fi vazut macar ci doar din auzite si povestite....de-aia as fi vrut sa ma conving, ca am intuit bine si sa vad CE ANUME poate fi asa interesant ca sa nu o poate lasa din mina atitea milioane de cititori?! ma intreb, asa succes, zeci de milioane daca nu sute vandute?! de ce??



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Probabil efectul bulgarelui de zapada?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bird70 spune:

Caut Toate panzele sus! pentru copiii mei. Se gaseste in varianta pentru kindle?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Daca o ai in varianta pdf ma pun sa o modific pentru Kindle.
Posibil sa nu se vada toate caracterele dupa conversie datorita diacriticelor romanesti/dar se poate incerca.
Cu placere, daca pot fi de folos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

http://www.sendspace.com/file/s6qjoy
(trebuie apasat pe "Click here to start download from sendspace")

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Rall, ce rapida esti...
Acum fac conversia catre .mobi
http://www.sendspace.com/file/czy5nn

Mergi la inceput