Salutari de la Cluj Napoca(o viitoare mamica)

Salutari de la Cluj Napoca(o viitoare mamica) | Autor: isa_adina

Link direct la acest mesaj

Buna seara dragi viitoare sau actuale mamici. Sunt pt prima data pe acest forum in speranta ca aici am sa gasesc raspunsuri la unele intrebari, sfaturi si pentru a ma bucura de experientele voastre.
Sunt insarcinata in 15 saptamani, e primul copil si suntem foarte nerabdatori sa-l avem cat mai curand in bratele noastre.Dupa cum deja ne-am spus doctorita, in urma ecografului, e posibil sa avem un baietel:)
Am 33 de ani, lucrez economist in Cluj Napoca, iubesc foarte mult copiii, iar pentru familia mea si a sotului, copilul nostru o sa fie primul nepot...deci este foarte asteptat de bunici si de sora mea(25 ani) care se pregateste serios pentru rolul de matusica.
Va pup, sper sa ma descurc pe forum si chiar sa formam frumoase prietenii online.


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Bine ai venit intre noi draga Isa_adina. Sa ai o sarcina usoara, o nastere ca un fulg si un bebelus sanatos si jucaus.

te pupam,


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Buna,

Te asteptam si aici : http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=164602 , suntem multe mamici din Cluj!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

Mergi la inceput