Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Alessio
Danangie, mamica eroina, sa ti traiasca cei 3 frumosi

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

La multi ani, Alessio! Sa cresti frumos si sanatos, sa aduci bucurii parintilor tai si sa ai parte de lumina si pace in viata!


Visul nostru
Nu te-am tinut în brate, dar te simt/Nu ai vorbit, dar te aud/Nu te-am cunoscut, dar te iubesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

LA MULTI ANI ,Alessio!!!
Sa cresti mare, sanatos, norocos si sa fie parintii mandri de tine !



" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Alessio
Danangie, mamica eroina, sa ti traiasca cei 3 frumosi

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID


Iti multumesc mult DARIA .




Alessio Michele (3 ani) , Mattia Gabriel (1 an si 7 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (3 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ninia81

La multi ani, Alessio! Sa cresti frumos si sanatos, sa aduci bucurii parintilor tai si sa ai parte de lumina si pace in viata!


Visul nostru
Nu te-am tinut în brate, dar te simt/Nu ai vorbit, dar te aud/Nu te-am cunoscut, dar te iubesc.


Multumesc NINIA




Alessio Michele (3 ani) , Mattia Gabriel (1 an si 7 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (3 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Citat:
citat din mesajul lui L5845

LA MULTI ANI ,Alessio!!!
Sa cresti mare, sanatos, norocos si sa fie parintii mandri de tine !



" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici



Multumesc LAU




Alessio Michele (3 ani) , Mattia Gabriel (1 an si 7 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (3 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Citat:
citat din mesajul lui Michelle81

Alessio-LA MULTI ANISORI!!!SA FII SANATOS,CUMINTE SI SA AI PARTE DE MULT NOROC IN VIATA SI DE TOT CE ESTE MAI FFRUMOS SI MAI BUN!LA MULTI ANISORI!!!



Minunea noastra mult asteptata


Multumesc MICHELLE .




Alessio Michele (3 ani) , Mattia Gabriel (1 an si 7 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (3 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

cu intarziere iti spun si eu Dana, sa iti traiasca flacaul, sa creasca mare sa fie sanatas si sa va bucurati de toti trei!!!!!!!!!

eu azi am fost la echo si mi-a citit TT:
suntem bine avem testele negative si risc scazut la ambele boli......
si bebe se pare ca este baietel......
cam atat despre noi.
va pe toate!!!!!!!!

Roxana mami de Bianca Maria 2 ani

www.facebook.com/album.php?aid=26353&id=100001556682087&l=f10905304b" target="_blank"> poze cu fetita mea dulce!!!!!!
www.facebook.com/album.php?aid=26429&id=100001556682087&l=41d1f34453" target="_blank">poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Felicitari Baby_r pt. baietel. O sa ai pereche acum, o fetita si un baietel. Ce frumos. Sarcina usoara in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Babyr7-ma bucur ca ai scris,chiar ma intrebam ce mai faci.felicitari pentru rezultatele bune la tt.baietel sau fetita nu conteaza ,sanatos sa fie este cel mai important si sunt sigura ca Bianca se bucura indiferent daca este fratior sau surioara!tu cum te mai simti?poze cu burtica?

L5845-bine ai revenit.sper ca stii ca suntem aici pentru tine.cand vrei sa vorbesti suntem aici sa te ascultam.

Musettepink-am vazut ca ai nascut o fetita luna trecuta.felicitari!!!!poate mai intrii si pe la noi sa ne spui cum mai esti.

va pup pe toate!

Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput