Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Buna seara, dragele mele!
Michelle, ce mai faci? Sa stii ca si eu ma intrebam ce mai face Oltencuta noastra.
Sunt multe fete care nu ne mai viziteaza...
Eu sa stiti ca sunt bine. Am fost la control si ne-a zis dr ca suntem f bine si ca uterul este f curat. Tocmai ce ovulasem...dar de, deocamdata nu putem folosi acest aspectOricum era tare multumit doctorasul si tare nerabdator sa imi dea ok-ul sa facem bebe. Mai merg in ianuarie iar la control. Vreau sa va zic ca am avut lacrimi in ochi la ecograf...era prima data dupa atatia ani, cand nu se mai vedea monstru acela in mine. Chiar imi arata dr pe monitor...ia uitati ce curat e uterul! Doamne ce senzatie am putut sa am! In sfarsit nu se mai mira nimeni de fibromul meu
Cam astea sunt vestile despre mine...in rest astept cu drag sarbatorile. De Craciun mergem la ai mei iar de Revelion la munte. Anul acesta chiar vreau sa ma bucur de fiecare moment al sarbatorilor, mai ales ca a fost un an inceput greu, dar terminat frumos.
Va pup dragele mele si imi e tare dor de noi, cele de acum cativa anisori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Ninia-luptatoare draga ce frumos scriiDaca acum ai avut lacrimi la ecograf stai sa vezi cand iti vei vedea copilasul micut luna de luna la ecograf.nu vei putea compara ceea ce vei simti cu nimic in lumea asta,va fii un sentiment unic,o fericire imensa,vei plange de fericire vei rade iti va veni sa strigi afara in gura mare cat esti de fericita!Nu vei mai putea dormi de attaea ganduri cum va fii viata cu bebe scump!Abia astept sa ne scrii ca ai testul pozitiv,va fii o zi mare!!!Ai luptat atat,stiu cat de greu ti.a fost si ma bucur ca nu te.ai lasat si ai cautat medici buni si ai rezolvat problema!Anul 2012 este anul tau!Abia astept sa numar,sa vad acolo la semnatura ta AMR.Ce frumos va fii!te imbratisez cu drag!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Pentru mine a fii mama este cel mai frumos sentiment din lume,este cel mai frumos dar pe care l-am primit de la viata.Ma simt atat de fericita .atat de implinita.nici nu pot sa va spun cum ma simt cand acest sufletel mic ma sriga mama sau cand ma imbratiseaza sau cand ma pupa.nu exista cuvinte pentru asa ceva.imi imaginam ca va fi frumos dar realitatea depaseste orice imaginatie.nu exista zi sa nu ii spun baietelului meu scump cat de mult il iubesc.ii multumesc lui Dumnezeu pentru tot ce traiesc acum,ca mi.a ascultat rugaciunile si m-a ajutat sa am aceasta minune in viata mea.si doresc tuturor femeilor sa simta ceea ce simt eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Michelle, mamica draga si iubita!iti multumesc mult mult pt ca mi-ai fost alaturi si imi esti in continuare. D-abia astept sa simt si eu ce descrii tu acolo.

Fetelor de Pepsi mai stie cineva ceva? Nu a mai intrat nici ea de mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:


Am intrat sa va urez Sarbatori Fericite,sa va aduca mosul tot ceea ce va doriti,liniste sufleteasca si sa fiti impreuna cu familia,cu cei pe care ii iubiti.Un Craciun frumos sa aveti!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Va doresc sarbatori fericite, alaturi de cei dragi, pace in suflet si multa sanatate!



Cu mult drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Tuturor, prietene dragi, va spun Craciun fericit!Va imbratisez cu drag!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Craciun Fericit !



_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Fetele mele dragi, noi maine plecam din Bucuresti si nu voi mai avea acces la internet asa ca am intrat sa va multumesc pentru ca ati fost alaturi de mine si in 2011, care a fost un an de incercari dar si un an in care optimismul a imbracat haine reale. Va multumesc ca m-ati sustinut si ca va pasa de mine!
Michelle,tu ai stiut toate framantarile mele de anul acesta si iti multumesc ca ai fost alaturi de mine.
Dragele mele, va doresc un an 2012 cu magnifice impliniri si cu sanatate ca-i mai buna decat toate. La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:


Ninia81-nu ai pentru ce sa imi multumesti!Esti o fata de apreciat,ai avut atata rabadare si ai luptat atat,numai tu stii cat ti.a fost de greu.iti doresc din suflet ca anul viitor pe vremea aceasta sa fii cu bebe mult asteptat si scump in brate1
Nici eu nu mai pot intra anul acesta asa ca va doresc ca
ANUL NOU SA VA ADUCA MULTA LINSITE IN SUFLET,MULTE IMPLINIRI,SANATATE SI TOT TOT CEEA CE VA DORITI!
Un an nou mai fericit, Cu de toate garnisit, Sanatate si iubire, Si cu multa fericire!


Mergi la inceput