Seriale favorite

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ACUM:Dexter



25+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Shame on me....cred ca sunt singurul fan al serialelor "Midsomer Murders" si "Law and Order" - varianta fara Vincent D'Onofrio, din cand in cand si cate un Colombo, asaaa, sa-mi aduc aminte de tinerete..

Nevestele disperate si comicele "2 and 1/2", Seinfeld, Bundy au oricum mai multi fani...aaaaa, altul care mi se pare amuzant: "Stagiarii" - tot cu medici, dar mai trazniti.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=3" target="_blank"> AICI NE PUTETI VOTA



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zsenia spune:

ah, da si mie imi place Fringe (este si pe PRO TV)

Crinutz,

Sa ne mai updatezi din cand in cand , eu momentan sunt in perioada Mentalistul

Citat:
citat din mesajul lui Crinutz

Am devenit si eu mare fan al serialelor de cand le poti gasi pe net direct pe site-uri speciale.
In topul preferintelor stau asa :
- One tree hill - mai ales primele sezoane (ultimele au fost cam trase de par)
- Fringe
- vampire diaries
- 90210 varianta noua
- gossip girl
- private practice
- grey's anatomy
- sex and the city - pe care am inceput sa il revad, sezonul 6 e delicios chiar daca l-am mai vazut e f funny de urmarit

Mai nou ma uit la : pan am - un serial cu actiune prin anii 60, despre niste stewardese, printre care si unele care se ocupa de spionaj. e abia la primul sezon, are doar vreo 6 episoade.
Dollhouse este iarasi un serial interesant.
Mai incerc uneori: Criminal minds, Veronica mars, awkard, friends with benefits, bone, glee... dar astea nu m-au prins extrem de mult.


Mai sunt f multe interesante din cate stiu de la colegele mele mari devoratoare de seriale. Daca vreti am si o lista :D

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Coronation Street - Saga britanica a unor familii ce locuiesc pe Coronation Street in Weatherfield (langa Manchester), UK. Serialul se difuzeaza de 50 de ani!!! Craciunul asta vor fi 51 de ani! Eu il urmaresc de 8 ani, soacra-mea de la inceput.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

cel mai mult?! "Vampire Diaries"...super film, am citit si cartile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueandgreen spune:

Buna!

Eu am trei seriale de comedie preferate. Cunoscutul M.A.S.H., Seinfeld si Community. Ultimul se leaga de un grup de studenti care sunt la un "community college", un grup de persoane de diferite varste, nationalitati si cu povesti amuzante si interesante. Aici ajung cei care nu au facut facultatea la timp, care nu si-au permis o facultate particulara (in SUA acestea sunt mai bune decat cele de stat) etc. Oricum, merita vazut. Nu ma pricep sa-l descriu foarte bine aici, dar incercati-l si sa-mi spuneti ce parere aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Seriale de comedie preferate:
"MASH", "That 70's show", "Seinfeld", "Everybody loves Raymond", "Everybody Hates Chris", "Reba", "Two and a half men", "According to Jim", "Golden Girls". Le mai 'prind' ocazional, seara cand adoarme Victoria. La "Corrie" (Coronation Street) ne uitam deja impreuna

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Urmareste cineva Downton Abbey?
http://www.imdb.com/title/tt1606375/

L-am descoperit de curand, n-am apucat sa vad decat episodul 1 din sezonul 1. Stie cineva vreun link unde se poate vedea sezonul 1? Pleaaaase, pretty please.
In Anglia am inteles ca se difuzeaza deja sezonul 2, la noi apare in ianuarie 2012 al doilea sezon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Oana_B il poti gasi pe vplay ro (il scrii tu cum trebuie pe google), are 2 sezoane acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Dr. House

Acum e in reluare pe Euforia, seara de la 23 sau la pranz la 13.



Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui2

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput