bine v-am regasit

bine v-am regasit | Autor: nonane

Link direct la acest mesaj

revin cu multa speranta dupa ce anul trecut am pierdut sarcina la 9 saptamani, imediat dupa primul control ginecologic, fara un alt motiv decat varsta.Am 42 de ani si medicul mi-a zis ca nu este nevoie de alt tratament, ca pot duce sarcina relativ fara probleme.Am luat doar vitamine prenatale.Acum asteptam sa se intample minunea , mai ales ca sotul meu implineste anul acesta 50 de ani.Nu stiu daca e doar o impresie(pt ca ma gandesc prea mult)dar ma simt insarcinata, cu toate simptomene + 3 zile intarzierea ciclului.Acum au inceput sa fluture iar visele, si ce sa fac si la cine sa zic, daca nu voua, care traiti si simtiti ce simt si eu? Poate nu e chiar varsta optima,dar e minunat sa ai un copil si acest setiment suprima , chiar daca ma simt un pic inhibata sau stingera.Mult noroc tuturor si Dumnezeu sa ne ajute.Mi-ar placea sa cunosc mamici si burtici din Vienna.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Bine ai re-venit la DC si iti dorim mult succes in drumul tau de a deveni mamica!



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput