Vreau sa ma mut - la propriu - in "Rahova sau ..."

Vreau sa ma mut - la propriu - in "Rahova sau ..." | Autor: enachescug

Link direct la acest mesaj

Buna.seara.
Ii rog peadministratorii sa lase macar cateva zile subiectul asa.
Da vreau sa ma mut in "Rahova sau apropiere", din motive pe care nu le dezvolt. Dar se pare ca e mai greu decat ma asteptam.
Asa ca va cer ajutorul celor care stati in zona sa ma ajutati sa gasesc ceva la un pret rezonabil . Nu vreau sa va suparati gandindu-va ca va folosesc pe post de agentii imobiliare, dar stiu ca multe persoane care vand nu apeleaza la agentii din cauza comisionului. Am cautat pe siturile specializate, dar se pare ca ce vreau eu nu a prea aparut.
Toata chestia e ca trebuie sa cumpar cam repede si nu dispun de foarte multi bani pe care trebuie sa-i draia o pauzasc cu intelepciune.
Ce as vrea eu: Idealul ar fi ca zona sa fie perimetrul cuprins intre str. Uranus,Calea 13 Septembrie, sos. Panuri- Academia Militara, Str. M. Sebastian. Pretul - pana in 60.000. apartament cu 2 camere, in ultima instanta o garsoniera dar pe undeva in jur de 40.000.
Credeti ca se poate sa ma ajutati? stiti pe cineva care vinde prin zona voastra?

O seara buna.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Cel mai bine scrii acelasi mesaj si la subiectul "Rahova sau apropiere", poate fetele de acolo omit subiectul asta. Succes la gasit apartamentul dorit!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 9+
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput