Noua moda: ... cizmele-slapi

Noua moda: ... cizmele-slapi | Autor: Anda08

Link direct la acest mesaj

Cu ceva timp in urma ne-au oripilat cizmele decupate, care, de altfel, nu prea au avut mare priza in randul superevelor. Iata ca ideea hibridului intre cizme si papucii estivali revine intr-o colectie in care ne-am fi asteptat cu atat mai putin la extravagante de acest gen – Chanel 2012.

Articolul complet il puteti citi doar AICI: Cizmele-slapi invadeaza podiumul!





Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Mie imi par simpatice (sau simpatici?).Cred ca nu conteaza ca-s urite sau frumoase , daca-s de la Chanel ...hm,se vor gasi doritoare doar pt. "firma".

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

mie mi se pare straniu ca vin de la chanel = madama moadmoazela aia care a zis ca cel mai urat lucru pe care il poseda femeile sunt genunchii - in cele 3 poze cu pricina din femeile alea se vad numai genunchii (si ceva degete raschirate de la picioare, si nici cu asta nu cred ca ar fi fost de acord sus-mentionata)
BLEAH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

"Altii, mai carcotasi, se intreaba daca nu cumva cizmele sunt pentru femeile care vor sa poarte slapi de tip flip-flop, dar sunt neepilate " - poate se vor inventa si in varianta transparenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndraP_87 spune:

Mie una chiar imi place cum arata...Imi plac f mult cizmele si poate ar fi interesant sa pot purta si vara.
Dar nu vad nicicum situatia in care te-ai simti confortabil cu ele. Mi se pare ca ori ti-ar ingheta degetele, ori ti-ar tine mult prea cald la gambe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Mie mi se par interesante cele de la Prada.

Daaaar cel mai interesant este turbanul masculin.
Parca as vrea si eu unul


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

MOS CRACIUN 2010

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput
Mergi la inceput