Moda nu are varsta :)

Moda nu are varsta :) | Autor: Anda08

Link direct la acest mesaj

Desi pare de greu de crezut, nu e o inventie! Se pare ca moda nu are intr-adevar varsta, atunci cand vine vorba de eleganta. A dovedit-o de curand o bunica de 80 de ani, care a purtat in ziua aniversarii ei aceeasi rochie pe care o purtase nepoata sa de 17, cu un an inainte, la balul de absolvire a liceului.

Cititi articolul complet aici Moda chiar nu are varsta!





Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

arata foarte bine bunica
bravo ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Bravo ei !
Ma asteptam sa fie vorba de vreo bunica imbracata tipator, dar, cu salul acela pe umeri arata chiar bine.
Eu apreciez mult doamnele mai in varsta care se ingrijesc si se comporta feminin. O am pe mama mea care este un adevarat exemplu pentru mine, mai stiu o doamna care frecventeaza salonul unde merg si eu chiar daca e foarte in varsta si nici nu mai aude bine. E un semn de respect de sine.

In schimb imi dispac femeile care, de la o anumita varsta se imbraca doar in haine inchise la culoare, fara forma si considera ca nu mai au nevoie de o tunsoare buna sau de o manichiura.

Mergi la inceput