Braduti draguti de ian-feb 2005 (72)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Vine cineva de 1 iunie? Poate ne intalnim pe acolo.

Noi am fost anul trecut si mi-a placut. Anul asta e si concert la Opera Comica - unde ne-a placut in alte dati - si tombola.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silviulake spune:

Citat:
citat din mesajul lui kita

La multi ani, un nou an 2012 plin de sanatate si multe realizari, si...mult spor la scris pe acest forum;
Kita

KITA
si fratiorii: Vlad Stefan (27.11.2008) si Andrei (10.02.2005)



Kita, imi poti lasa te rog o adresa de email sau o alta modalitate sa te pot contacta. Iti multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Bestutza, ti-am lasat un mesaj privat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Pe unde umblati in vacanta?

Liviana, am vrut sa zic de mai multe ori, trandafirul de la tine face niste flori superbe! Acum iar am un boboc.

Bestutza, acum ai mai mult timp?

Ai mei sunt la mare cu socrii si saptamana viitoare se intorc, vreau sa ii duc la ai mei. Lui Vladut ii ies dintii definitivi in spatele celor de lapte, mai pateste cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Ma bucur, Simona!
Noi doar ce ne-am intors din concediu: o sapt la mare si una la munte, f frumos! Acum copiii sunt in vacanta la bunici.
Voi ce de vacanta planuri aveti?

Stomatologul ce zice apropo de dintii lui Vladut?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seb10 spune:

Bine v-am regasit, dupa multi ani! Vad ca nu mai e activitatea de demult pe aici. Va pup pe toti de la mic a mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seb10 spune:

Ce coincidenta, am citit acum la pagina precedenta si am vazut ca Lali intreba de mine. :) Suntem bine, Lali, ne-am inmultit de 2 luni jumate si suntem fericiti. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Felicitari pentru micuta Giulia, Oana! Ne bucuram sa te re-avem printre noi, din pacate subiectul si-a pierdut din importanta de acum cativa ani....
Scrie-ne despre Seb, merge la scoala?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seb10 spune:

Merci Liviana! Chiar ca nu mai sunt nici 10% din fetele de candva...pacat. Séb merge la scoala, da, a facut anul pregatitor si a invatat sa citeasca, scrie si matematica, a terminat primul din clasa. Ii place foarte mult sa invete si nu trebuie sa i-o ia nimeni inainte. Acum, de exemplu, lucreaza, i-am cumparat un caiet special de vacanta sa faca lectii. L-am inscris si la biblioteca ca ma falimenta cu cartile, le termina prea repede. Si citeste carti. Le-a dat invatatoarea o lista cu carti (daca vor) sa citeasca in vacanta si acum citeste "Cartea junglei". Face si fotbal, iar la toamna vrea sa il inscriu la sah. Deci sunt multumita, de aia am si decis sa fac un al doilea bebe, ca este independent, chiar ma ajuta foarte mult cu Giulia. E nascuta prematur si a avut niste mici probleme de sanatate, deci am protejat-o mai mult. Iar acum nu ma pot misca nici un metru ca plange dupa mine. Dar el o mai calmeaza, sta cu ea, ii vorbeste si canta, iar ea il adora, e topita dupa el. La voi, celelalte fete, cum e cu scoala? Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Ma bucur sa aud ca ai un baiat independent, Oana. La scoala banuiesc ca i se preda in franceza si temele/lecturile sunt tot in aceasta limba, nu? Frumoasa relatia dintre fratiori. Multa sanatate lui Giulia, sa ne pui poze te rog ca nu v-am mai vazut de mult tare. In rest, va descurcati financiar?
Matei a terminat clasa I, a fost destul de constiincios si sarguincios, are ceva teme de vacanta si le face incet-incet. Acum e la parintii mei in vacanta si are zilnic program sportiv (inot, aikido).

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput