Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***324***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Buna!

Bianca felicitari pentru job! E bine atunci cand, chiar daca alegi bani mai putini, faci ceea ce-ti place si te tine in priza... Ce mai face Vladimirescu cu gradinita? Nu ne dai si niste poze cu el la gradi?

Dodo ti-ai mai luat o piatra de pe suflet.

Oli prin ce emotii ai trecut! Acum, daca David a facut asa la febra poate ar trebui sa-l monitorizezi urmatoarea data sa nu faca vreo convulsie febrila. Si sa-ti iei medicamente in sensul asta, sa ai in casa... Te pup mult!

Las si niste poze cu Calin, mai noute. Cateva si cu ele tuns.
https://picasaweb.google.com/114247635715508132730/Mai2011?authkey=Gv1sRgCM6J_vGWg5unCg#

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

La multi ani norei mele dragi IULIA, sa ai o viata frumoasa si fericita alaturi de familie

Cami: un brat de si


Imi pare tare rau de ghioceii bolnaviori, insanatosire grabnica

Anaan: mult succes cu lucrarea!

Bianca: felicitari pentru job, sa fie asa cum ti-l doresti!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Urez si eu insanatosire gragnica ghioceilor nostri dragi!
E nasol cu febrele astea... Si eu de cand o am pe Mirunica la cresa, la doua saptamani o am racita...Mai rau e cand am luat-o cu conjunctivita de acolo...Am tras-o cu picaturile de ochi cateva zile bune...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Neatza si de la noi!
Bianca...job nou...bravo, sa ti-l stapanesti sanatoasa si pentru multa vreme!

Olishka-bine ca ai nervii tari si te stapanesti bine sa nu intri in panica in conditii de genul acesta...esti ca mine(sau cel putin asa cred).Intr-adevar febra mare starneste panica, insa ea trebuie sa isi faca rostul 2-3 zile, apoi scade, doar ca trebuie tinuta sub control.Pupam mamica tare de caracter si pe uriasul plimbaret!.
Rochite elegante...mmmmmm...eu am ordonat de pe boprix.com, insa am ramas tare dezamagita, marimi care nu se potriveau, tzesuturi sub asteptari si preturi de asemenea.Ca sa nu mai zic de timpul de consemnare a marfii la domiciliu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Claudela- si o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Nicky ce semnatura frumoasa ai!!!
Sa-ti traiasca amandoi, sa fie sanatosi si sa-ti faca nepoti multi, multi!

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicky09

Claudela- si o zi buna!

Nicholas Claudiu (10.04.2009) si Katya Isabel (9.05.2011)...doua mirabile seminte!
si eu!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Gina-scumpel rau Calin cu parul lung, dar cu sapca e mai smecheras...

Dodo-trage aer in piept, rasufla usurata si vezi viata in culori mai optimiste de acum incolo...ai sa vezi ca se va schimba totul din bine in mai bine...!

Magdy-sper sa primesti vestea pe care o doresti, sper ca fratele tau sa fi luat decizia justa,iar in cazul in care nu e cum ti-ai fi dorit....sa nu iti faci mustrari de constiinta, tu ai dat tot ce ai avut mai bun....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Gina-multumim mult!
Ne pregatim acum sa mergem la pediatra, sa facem bilantul de sanatate de 15 zile, eu stiu ca e totul bine, am cantarit-o, a luat bine in greutate, doarme bine...insa trebuie sa scapam de formalitati, sa scriem totul pe hartie, ca la carte!
Nicho e un gentleman cu Katya, o pupa de n ori pe zi si o mangaie...cand vine de afara intreaba de ea, o cauta in casa daca nu o vede la locul ei...e un simpatic!Tin pumnii stransi sa se comporte mereu asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28

olga pe bonprix.ro te-ai uitat? sau aici www.moniq.ro

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.


Multumesc adrisimo Sunt frumoase unele rochii, dar tot la comanda se fac. Eu vreau sa merg undeva si sa probez rochii.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput