Recomandare bona Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daiana_1976 spune:

daca se poate, as fi recunoscatoare.
Astept mesaj cu date de contact.
Multumesc din suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Daiana, iti las nr. meu de telefon pentru relatii - 0763286956.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poeta1 spune:

daca vreti sa ma contactati si sa ne intalnim pentru bona 4 ore-tel 0722839229 Carmen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poeta1 spune:

acelasi telefon 0722839229.Multumiri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns N_Cecilia spune:

buna, am si eu nevoie de datele dnei care ai avut-o ca bona, noi locuim in Popesti Leordeni, dumneaei unde locuieste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinutza81 spune:

Buna ziua,

sunt interesata si eu de o bona pentru pentru 4- 5 ore pe zi, intre orele 12.00 - 16.00.
Daca imi puteti recomanda pe cineva v-as fi fff recunoscatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinutza81

Buna ziua,

sunt interesata si eu de o bona pentru pentru 4- 5 ore pe zi, intre orele 12.00 - 16.00.
Daca imi puteti recomanda pe cineva v-as fi fff recunoscatoare.



Buna iti pot eu recomanda o doamna de incredere,care a mai avut grija de copii pana acum.Lasa-mi nr de tel pe PM sau ma gasesti pe mail/mess :mami_de_bianca@yahoo.com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns farahdiana spune:

Caut si eu o bona de incredere pt baietelul meu de 3 ani. Mai are cineva vreo recomandare???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dnitulescu spune:

Cautam si noi o doamna cu experienta in ingrijirea copilului, cu bun simt, responsabila, calma, educata, ingrijita, care sa ii placa sa aiba grija de copii, pentru fetita noastra de 9 luni care este f cuminte, dar activa. Bona trebuie sa aiba minim studii medii, disponibilitate pentru 10 ore pe zi (luni-vineri), cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare platite uneori (anuntate din timp). De asemenea, cautam o persoana careia sa ii placa animalele de companie (avem 2 caini si 2 pisoi f educati), care sa nu aiba prejudecati de etnie, rasa, religie - nu dorim sa ii fie inoculate copilului idei preconcepute. Responsabilitati: exclusiv ingrijire, supraveghere copil. Date de contact: 0722979855. Nu excludem posibilitatea unei bone interne, in acest caz conditiile urmand sa fie discutate individual.
Imi puteti face recomandari?
Multumesc,
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani2876 spune:

Buna,

caut bona part-time numai pentru o zi pe saptamana - vineri de la 2 la 7-7.30, pentru 2 fetite de 5 1/2 si 2 1/2. In cursul saptamanii stau cu bunica , dar vineri bunica merge acasa ca este din provincie. Bona sa fie nefumatoare si sa locuiasca in zona dristor/Baba Novac. Imi puteti recomanda va rog pe cineva?
va multumesc

Mergi la inceput