Cazare Viena

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Intre cele mai ieftine variante de cazare se inscrie hotelul Etap,cu 56 euro/noapte,pentru doi adulti,iar copiii sub 12 ani nu platesc.
In camera de 56 euro este un pat dublu jos,si un pat suspendat,perpendicular cu patul dublu de jos.Patul de sus e ideal pentru un copil mai mare.
Lenjeriile sunt curate,este dus in camera si toaleta individuala,separata de spatiul pentru dus.Este televizor in camera,alte electronice sau electrocasnice nu,cu exceptia aparatului de aer conditionat,care iarna e perfect si pentru incalzire.
Pentru cine vrea sa aiba unde sa doarma,in ideea ca ziua e pentru petrecut in afara hotelului,de dimineata pana seara,Etap e perfect.
Daca vrei sa mai stai si prin hotel,nu e tare interesant...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Noi am stat anul trecut in Salzburg in reteaua asta (au si la Viena hoteluri):
http://www.oekotel.com/en/rates

Am luat camera tripla (60 EUR cu mic dejun, parcare gratis) si ne-am inghesuit in 3 paturi (2 adulti cu 2 copii).

Este curat, mic dejun OK, mai la marginea orasului dar fiind cu masina nu ne-a deranjat. Nu este luxos.

N-am vrut sa dam prea mult pe cazare si am stat o singura noapte, a fost OK. Prin centru cu tot cu plata parcarii am fi trecut de 100 EUR.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TOMALAVINIA spune:

Multumesc fetelor ptr sfaturile utile!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Din cate stiu exista cazari oferite si de persoane de origine romana care detin diferite apartamente in viena. Poti sa dai pe google o cautare chiar cu cuvintele in lb romana si sigur vei gasi, si vei decide apoi daca iti vor conveni ca preturi, locatie, etc.


Sejur placut!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

noi am fost intr-o excursie si am stat la prinz eugen.
super conditii,cu mic dejun inclus.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TOMALAVINIA spune:

Am reusit sa ne luam un bilet prin agentie, la Hotel TOP ART VIENNA, la un pret bun, cu camera double, si mic dejun inclus ptr 2 copii si 2 adulti.

Multumesc inca o data ptr informatii.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TOMALAVINIA spune:

Dana, merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui TOMALAVINIA

Am reusit sa ne luam un bilet prin agentie, la Hotel TOP ART VIENNA, la un pret bun, cu camera double, si mic dejun inclus ptr 2 copii si 2 adulti.

Multumesc inca o data ptr informatii.



Mamica MARIEI(4.11.2004)si CRISTINEI(14.12.2006)


Buna,

Imi poti spune te rog, la ce pret pe noapte (pentru toti 4)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TOMALAVINIA spune:

Ana, a fost 495 euro cazarea pe 5 nopti cu mic dejun inclus, camera e duble, asa ne-a spus la agentie.Sunt curioasa si eu cum e.Curat sa fie sa pot sta acolo.





Mergi la inceput