1 iunie - Intalnire Desprecopii la Piatra Neamt

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

M-am delectat cu pozele. Sunt superbe! Abia astept sa vi le arat si voua .



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna seara fetelor,


A fost super petrecerea. Gaza mea a ajuns acasa super epuizata, a facut dus, papa si nani.
Abia asteptam sa vedem si noi pozele. Laura tu ai fost cea mai tare, multumim tare mult ca ai reusit sa organizezi petrecerea de 1 iunie. A fost super, sa ne cunoastem, sincera sa fiu nici nu am stiut ca sutem atat de multe forumiste DC din Piatra Neamt.
Va pupicesc pe toate si ne auzim.
Noapte buna

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Seara buna, DC!

Nu am mult timp la dispozitie, ca mandrele mele sunt inca sub efectul petrecerii, dar n-am putut sa nu intru in seara asta sa multumesc administratorilor site-ului , sponsorilor si Laurei, in special, pentru petrecerea reusita la care am fost invitati! Totul la superlativ!
Daca e sa fie un moment de sinceritate, chiar nu m-am asteptat sa iasa asa bine!
Iustina a fost foarte incantata, de Adelina...ce sa mai zic?! Era ochi si urechi la tot ce se intampla in jurul ei, cred ca a fost fascinata de toti copii de-acolo, de muzica, de tot furnicarul din jurul ei. Tati avea programat sa plece cu ea la plimbare dupa jumatate de ora, insa a fost si el prins si-a stat cu placere pana la sfarsitul petrecerii - cu siguranta va fi unul din noii membri inregistrati pe forum zilele urmatoare!

De asemenea, merita felicitari si cei de la locul de joaca Lolipop, care au facut atmosfera in randul copiilor!

A, si ma laud cu o umbrela DC castigata in urma concursului organizat de Laura! A avut o idee extraordinara cu organizarea unui concurs in randul mamicilor! Super!

Abia asteptam si noi pozele, o sa le descarc si eu pe cele din aparatul propriu, desi, cu siguranta, nu le vor egala pe cele de la Laura.
Cu riscul de a ma repeta, ma bucur nespus de ideea administratorilor cu organizarea unei petreceri de 1 iunie - asa am avut posibilitatea sa ne revedem, cele care ne cunoastem atat de bine si suntem prietene si pe forum si in "viata reala", cat si sa cunoastem persoane noi care sper ca s-au simtit, de asemenea, tot atat de bine cat si noi!

Intr-un cuvant, a fost o petrecere foarte reusita!
Inca odata, multumim DC!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

multumesc!!!
laura_25,esti o fiinta minunata!

multumesc sponsorilor,adminilor,laurei,gazdelor de la locul de joaca si tuturor mamicilor!

alexxa,te sarut si sper sa ne revedem curand!

ancutza,imi pare rau ca ai fugit asa de repede si nu am apucat sa ma joc un pic cu Sabi!

atmosfera a fost superba,concursul...vesel,interactiv,ma laud si eu cu o geanta albastra..si cadourile primite-neasteptat de multesi toate utile!

eu am fost out of the group,dar sper sa ne adoptati si pe noi,daca in Bacaul meu nu e dispusa lumea la asa lucruri frumoase ca la voi!

va admir si va invidiez

somn pufos..



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Sunt foarte fericita ca ati reusit o intalnire atat de frumoasa in Piatra Neamt. Jos palaria tuturor,
voi reveni cu gandiri si mai multe detalii!


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

Scumpe mamici,dupa cate vad ati avut o zi superba de 1 Iunie!!!!!
ma bucur enorm pt voi,pt toti copilasii si organizatorii acestui eveniment,astept si eu pozici si alte ganduri frumoase

va imbratisam cu drag
carmen si stefi
ne este dor e voi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

A fost o petrecere super, super. Copilasii s-au simtit atat de bine, atat cei mari cat si cei micuti care se priveau cu mare curiozitate. Totul a fost la superlativ. Ma bucur ca v-am cunoscut, chiar daca gaza mica m-a tinut ocupata. Si sa ma laud si eu... am castigat un tricou frumos inscriptionat cu DC .

Bravo Laura !!!

Multumim pentru cadouri si surprize si mai ales pentru initiativa avuta.

Ramona, mamica fericita de mici comori - Maria Lavinia (01.03.2006) si Elena Elisa (07.10.2010)

https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/ElenaElisaOramona?locked=true#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna dimineata! Am pus o parte din cele aproape 400 de poze facute ieri de fotograful nostru :
http://community.webshots.com/album/580283880TLBWaV

Cred ca sunt mai graitoare decat o mie de cuvinte. Ne-am simtit excelent cu totii. Cei mici au avut spatiu mare de joaca, doamnele de la Lollipop i-au antrenat in jocuri, picturile pe fata au fost foarte frumoase, copiii veseli si jucausi. Putem sa ne laudam ca desi am fost peste 30 de pushti (de la 5 luni la 11 ani) nu a fost nici un conflict, nici un incident, nici un plans. Si parintii s-au simtit bine, am avut ocazia sa ne cunoastem unele pentru prima data in viata reala.

Cadourile au fost consistente, foarte frumoase si utile. Multumim mult tuturor sponsorilor! Iar produsele inscriptionate cu marca DC sunt super, super! Dupa cum au fost reactiile, concursul 'cine stie DC castiga' a placut f. mult.

Una peste alta, asteptam cu nerabdare urmatoarea intalnire . Multumim Mirela si Florin ca ne-ati oferit aceasta petrecere minunata! Reactia pushtiului meu: "mami, mi-ai facut o bucurie!" (urmata de: "mi-a placut ca m-am distrat si am fost mandru de mami ca a vorbit la microfon ")



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:







Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Andrada a iesit extraordinar de bine in poza asta! Ar fi super sa primeasca din partea noastra un premiu special pentru aceasta imagine care, cred eu, reprezinta DC-ul!

Poze noi, de aici:
http://good-times.webshots.com/photo/2385641850103233562ZjPUFJ

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput