1 iunie - Intalnire Desprecopii la Piatra Neamt

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

eu am uitat de subiectul asta

este al 4'lea subiect unde povestesc cat de bine ne-am simtit la intalnirea DC de 1 iunie si as scrie la toate daca as putea, ca taaaare frumos a mai fost...
Laura ai fost tare inspirata sa faci concursul cu intrebari despre DC , eu una mi-am dat seama acasa ca nu a fost intrebare sa nu-i stiu raspunsul, asta ma face sa realizez cat de mult iubesc si cat de mult conteaza forumul asta pt viata mea si pt copilul meu

de cadouri nu mai zic nimic, am ramas foarte placut impresionata cand am desfacut pungile , multumesc DC

mesaj pt toate fetele: sunteti extraordinare si ma bucur ca v-am cunoscut,( macar vizual cu cele cateva cu care nu am apucat sa schimb 2 vorbe)

noapte buna


Anca, mami de Sabina Ioana (03 nov 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ce cuvinte frumoase ai scris Ancuta Bro! Mi-au mers la inima!

draga Laura,
Felicitari din suflet pentru organizare. Nici nu stiti ce bine s-a descurcat Laura sa gaseasca un loc de joaca dar si sponsori pentru intalnire!!!
Intalnirea de la Piatra, a insemnat mult pentru mine, pentru ca a reprezentat Moldova () !! de care sunt fireste atasata!

Am vazut de la Laura niste poze superbe chiar in seara evenimentului si incercam si aici sa le centralizam si sa le publicam si pe DC!

Multimiri sponsorilor: Cofetaria Magic Cake din Piatra Neamt!!! (cu siguranta cea mai buna cofetarie din Piatra Neamt!), sponsorului care ne-a asigura suculetele delicioase Tedi si desigur, locului de joaca Lolipop (cu siguranta cel mai super din Piatra Neamt!!)

Va multumim din suflet ca ati participat si o rugam pe Laura sa pregateasca deja intalnilnirea viitoare de la Piatra!

va pupam


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

ufff abia acum am reusit si eu sa deschid netulll...am fost ocupate zilele astea

asa cum au facut si celelalte forumiste, tin sa va multumim tuturor celor care au organizat aceasta petrecere deosebita si in orasul nostru, si in mod deosebit moderatoarei noastre LAURA25, care e o dulce de fata.....si sponsorilor si totodata si clubului Lolipop, desi noi inca suntem prea mica pentru a petrece alaturi de ceilalti copii in spatiul de joaca, bebe meu a fost de pomina, cand tipau copiilasi aia in cor , printesuca mea punea mainile la ureche, a fost nostima ....si la sf ii aplauda...deci ia placut si ei...(asta era ideea)


sincer pentru noi a fost ceva nou, mam simtit excelent , era pentru prima data cand am facut cunostiinta cu fetele, leam vazut puiutii lor..sunt toti niste scumpei....si astept cu nerbadare o noua intalnire sa putem povest pe indelete.

nu ma asteptam la astfel de cadouri..au fost toate fffffffff interesante si utile..ba chiar fffff utile unele (parca stia ce ne trebuie)....

pot spune cas mandra de cadoul primit o gentuta de plaja (zic eu) cu emblema ..f utila si ea...abia astept sa o probez)....

asteptam deja cu nerabdare 1 iunie 2012..pentru atunci vom fi mai mare (1 an 8 luni) si ne vom distra si mai frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna seara dragi mamici din PN.

Am citit cu placere despre petrecerea voastra. A fost extraodinar de frumos. Lollipops e preferatul Dariei, cind venim acasa suntem obisnuitii locului.

Anul trecut am fost chiar si la scoala de vara. Daria o iubeste mult pe Alina managerul si ownerul locului, e o persoana extraordinara foarte dedicata copiilor.

Noi am participat pentru o ora si un pic la petrecerea din Bucuresti. Daria s-a simtit foarte bine si a fost o ocazie minunata sa ma reintilnesc cu mamici de la grupul ei.

P.S. Multumim pentru filmulete, mi-am zarit chiar si nepotica!!!



-------------------------------
mamica Dariei si a lui David
L'amor che move il sole e l'altre stelle./Amami di piu quando lo merito di meno perche sara  quando ne ho piu bisogno.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

laura 25 - multzumim pentru petrecerea cu suflet pe care ai organizat-o pentru puiutzii noshtri shi pentru noi. maria noastra de doar 2 ani s-a simtzit fff bine ca imi spune zilnic " mai vau" (citeshte mai vreau)....avem asha de multe de invatzat de la copiii noshtri in ceea ce priveshte puterea de adaptare...probabil ca parte dintre ei se mai cunoshteau, dar pentru o gashcutza de copii care se vad pentru prima data, a fost asha o armonie shi o stare de bine! este bineintzeles shi calitatea locului ales - lollipop - felicitari pentru alegerea inspirata- au de toate pentru ca toata lumea sa se simta bine shi in sigurantza...mi-a placut sa vad gashcutza noastra de pietrence- sper ca ne vom mai intilni in aceasta formula, cel putzin! inca o data: multzumim DC pentru initziativa shi cadouri! multzumim laura 25 pentru inima ta mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase . Nu as fi putut face nimic fara Mirela, Florin, sponsori si mai ales fara participarea voastra. M-a bucurat sa va vad in numar atat de mare, m-a bucurat intalnirea cu fetele pe care le stiam doar dupa nick-ul de pe forum, reintalnirea cu cele pe care avusesem deja ocazia sa le cunosc. Dupa cum s-a propus si la subiectul nostru, e cazul sa ne vedem din nou, cat mai repede .

Alinuk, multumesc si multe felicitari si tie! Sigur ca ma bag cu tine la o organizare de intalnire maaaare, mare!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

salutare!!!
am shi eu citeva poze la la lollipop, de 1 iunie! cum vi le pun la dispozitzie?
datz la mine un pm ...oki! papapap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

am pus pozeee

Mergi la inceput