Alex - 500 euro sa ajunga la clinica in Italia

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Dragii mei, distractie placuta la mare, va asteptam cu drag si cu povesti frumoase,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna fetele am revenit si noi de la mare lui Alex i-a placut foarte mult a fost foarte relaxant exact ce aveam nevoie dupa un an plin. Conditiile au fost foarte bune am fost 5 persoane in camea, mancarea foarte buna asa ca nu am cheltuit foarte multi bani. Ne-am simtit foarte bine, personalul foarte dragut, asistenta medicala, trabara situata chiar pe malul marii, la intrarea in eforie sud. Am avut noroc si a fost vreme foarte buna soare si fara pic de nor pe cer. Au fost cam 300 de persoane in tabara iar din Vaslui cam 30. Acum asteptam cu nerabdare tabara de anul viitor, suntem hotariti sa mergem in fiecare an. Maine o sa pun poze pe blog. Va pupam

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Am reusit sa pun cateva poze de la mare pe blog. Va invitam sa le vizonati. http://dianalaura.wblog.ro/2011/07/18/in-tabara-la-mare/

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Foarte frumose pozele!
Ma bucur ca v-ati simtit bine la mare!

Mihaela,mami de ingeras Cosminiq
Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" (Mark Twain)



http://bazar.desprecopii.com/browse.asp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Frumoase pozele Diana. Ma bucur ca v-ati simtit bine in vacanta. Meritati amandoi din plin.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna fetele!!! Venim si noi cu vesti bune Alex are vreo 4 zile de cand nu se mai musca deloc e fara manusi in maini. Ma bucur de fiecare moment cad e asa ca nu stiu cat poate dura, oricand poate reincepe iar. Cand il vad linistit nu pot sa nu imi aduc aminte perioada in care a stat legat zi si noapte din cauza ca se musca. Asta se intampla acum 2 ani. Bine ca e mai bine, si ne rugam zi si noapte sa nu fie mai rau, sa nu se ajunga la ce e mai rau adica scaoterea dentitiei.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

'neatza Diana!
Ei ...acum sa se ajunga la ''scoaterea dentitiei''in nici un caz !Ai sa vezi ca o sa fie ok.DD are grija de ingerasi
Ma bucur mult pt Alex ca e un piculet mai bine!

Mihaela,mami de ingeras Cosminiq
Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" (Mark Twain)



http://bazar.desprecopii.com/browse.asp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Buna, Diana, am vazut pozele, v-ati si bronzat putin, ma bucur ca v-ati distrat si mai ales ca Alex e ok. Se pare ca v-a facut la amandoi foarte bine marea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Multumim Nicoleta da intradevar ne-am simtit foarte bine amundoi. . Cosminiq din pacate asa e boala. Dupa o saptamana si jumatate Alex a inceput sa se muste iar si-a ranit 2 degetele offfffff e asa de greu dupa perioade calme sa inceapa iar. Acum speram sa nu se agraveze ca dupa perioade mai calme de regula marim dozele la medicamente sau mai bagam un medicament nou pt ca crizele de autoagresivitate sunt mai puternice si mai urate.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Sa va fie de bine vacanta !

Diana, nu mai fi negativista. Incearca sa-ti schimbi viziunea pentru Alex. Starea ta se transmite si la el. Si il afecteaza.

Mergi la inceput