CD Superbebe

CD Superbebe | Autor: Ralukutzza

Link direct la acest mesaj

A fost pe piata o colectie de CD de la superbebe, se vindeau cu revista.Fetitei mele ii place fff mult cel cu cucu bau si cu puzzelurile acelea...insa l-am pierdut de vreo saptamana si cand isi aminteste de el incepe si se bazaie prin casa
Am marea rugaminte daca stiti de unde pot cumpara altul, pe net nu am gasit nimic si nici nu mai stiu exact cum se numea Cd-ul ca avem o gramada, sau macar daca il are cineva as fi recunoscatoare daca ar putea sa ni-l copieze si noua pe un CD, platim orice costuri numai sa il "recuperam cumva "


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Raluca intra pe site-ul revistei si trimite-le mail sau sau da un telefon. Poate il mai au pe stoc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralukutzza spune:

Flori am incercat insa la ei pe site nu au informatii despre cd si nici macar o adresa de mail sau nr de tel pt contact(sau cel putin nu am gasit eu )
Singura informatie era aceea ca daca vreau sa completez colectia cu vreun Cd pe care nu l-am putut achizitiona sa cumpar o revista, sa completez un formular de acolo si sa trimit la ei si poate il trimit in termen de 30 zile....mi se pare cam prea mult...daca l-ar avea cineva de aici poate am putea reusi ceva mai repede

Mergi la inceput