nicoleta luciu +3

nicoleta luciu +3 | Autor: ardeiash

Link direct la acest mesaj

incredibila veste.. 3+1 ... ioi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Sa fie sanatosi toti 4 :)!

mamica de printesa Maria 15.11.2006 si bebe Mircea -25.09.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Da, si eu m-am mirat, dar am inteles ca a facut o stimulare ovariana ca nu ramanea gravida si de aceea au aparut trei bebelusi. Sarcina usoara, sa fie totul bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

ardeiash, n-ar fi mai corect sa modifici putin titlul subiectului, in loc de "mamica de" sa pui "insarcinata cu" ?
sa speram ca va avea o sarcina fara probleme si toti cei trei copilasi se vor naste cat mai aproape de termen, fara probleme de sanatate.

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

nu m-am gandit nici o clipa cu nu o sa fie mamicam daca e insarcinata .. eu mi-s mai optimista..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si eu am ramas tot dupa stimulare ovariana si am avut mari emotii, si de ce sa nu recunosc, si griji, pana am avut primul ecograf si am aflat ca e un singur bebelus.

Sigur ca la auzul vestii suna tare frumos trei! dar adevarul e ca riscurile sunt foarte mari si pentru mama si pentru bebelusi. Sa-i dea Dumnezeu sanatate si putere, sa aiba o sarcina usoara si toti trei bebelusii sa fie sanatosi si sa vina pe lume cu bine!

Mergi la inceput