cautam bona

cautam bona | Autor: daria_ana

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor,
Sunt o fetita draguta de aproape 9 luni si din pacate mami trebuie sa inceapa munca in curand asa ca cautam o doamna draguta serioasa nefumatoare care sa stea cu mine cam 9 ore pe zi, timp in care sa ne jucam sa papam sa facem nazbatii si sa ne plimbam prin parc(locuim in sectorul 3 in zona parc IOR)

Multumim

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns libelula spune:

si noi am cautat bona in zona Dristor. au fost 100 de vizualizari si niciun raspuns . asa ca nu te baza doar pe forum!

PS: poate la noi a fost o problema ca si eu as fi stat acasa cu bona vreo 4 luni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daria_ana spune:

multumesc...am zis sa incerc...voi cum ati gasit bona si eu vreau sa stau cu bona cel putin o luna poate ma ajuti cu vreo agentie ceva


multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebi spune:

Buna,

Intamplator, doamna care a crescut-o pe Catalina este libera peste vreo o saptamana. Va recomand cu mare caldura, Catalina are aproape 9 ani si, chiar daca nu mai sta cu ea permanent, si acum o iubeste si o suna.

Daca va intereseaza, trimiteti-mi mesaj pentru a va da informatiile de contact.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cauta_bona spune:

buna dimineata,

te pot ajuta eu cu mare placere, insa am nevoie de datele tale de contact.
multumesc!
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daria_ana spune:

multumes mult, bebi te rog daca mai este valabil sa ma ajuti cu datele de contact ale doamnei . Din pacate nu am mai intrat pe net si abia acuma am vazut raspunsul tau si am incercat sa iti trimit mesaj privat dar nu merge. daca vrei poti sa imi scrii pe adresa russu_mariana@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebi spune:

Buna,

Ti-am trimis mesaj prin email.

vorbim.

Mergi la inceput