Bun venit Albinutze si bondari de martie-aprilie '

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Krissy spune:

Buna gasit si de la mine in casa noua! Fie ca in noua etapa sa auzim numai vesti bune si sa fie cu multa sanatate si numai bucurii pentru toata lumea! O copilarie frumoasa albinutelor si bondareilor nostri!

Si nu in ultimul rand, hai Tzuna! Scot doar una deocamdata, de incalzire!


Cristina, mami de www.totsites.com/tot/sophiantonia" target="_blank">Sophia Antonia (1 martie 2007) si 25+ cu

Poze

"The past is history, the future’s mystery, the present is a gift – that’s why it’s called the present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

salutare si de la noi, bine v-am gasit in noua casuta si ne doresc sa avem 4 ani linistiti si sanatosi!

De la copii pentru parinti:

-Nu-mi cere explicatii pentru comportamentul meu gresit.Uneori nici eu nu stiu de ce am procedat asa.
-Nu ma pedepsi prea tare.Ma sperii usor si atunci spun minciuni.
-Nu uita ca i-mi place sa experimentez.Invat din asta, deci te rog sa te obisnuiesti.
-Nu ma feri de consecinte. Trebuie sa invat din experienta.
-Nu baga prea mult in seama indispozitiile mele. S-ar putea sa profit de faptul ca imi acorzi prea multa atentie atunci cand de fapt nu este nevoie.
-Nu ma respinge cand pun intrebari cinstite. Daca o faci, vei constata ca nu te mai intreb si imi caut informatiile in alta parte.
-Nu-mi raspunde la intrebari prostesti si lipsite de sens. Altfel, voi incerca mereu sa te agat de mine cu asemenea intrebari.
-Nu incerca niciodata sa arati ca esti perfect sau infailibil. Ma faci sa simt ca nu voi putea sa te ajung niciodata.
-Nu te teme ca petrecem prea putin timp impreuna. Ceea ce conteaza cu adevarat e cum il petrecem.
-Nu te teme daca eu sunt speriat. Voi deveni si mai speriat. Arata-te curajos!
-Nu uita ca nu pot creste fara o gramada de incurajari, iar daca uneori o apreciere castigata cinstit, este uitata, mustrarea batjocoritoare nu.
-Comporta-te cu mine cum te comporti cu prietenii;atunci voi deveni si eu prietenul tau. Si nu uita: invat mai mult de la un model decat de la un critic.

PARINTE DRAG NU UITA NICIODATA... TE IUBESC FOARTE MULT...TE ROG, IUBESTE-MA SI TU LA FEL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Bine ne-am regasit la Ïn floarea copilariei"

Acum inainte sa nasc am reusit si eu sa pun poze mai noi cu gaza si camera ei. Asa ca le gasiti aici. Nu stiu de ce nu mai merge ca inainte sa punem direct link-ul. Ce s-a schimbat? http://community.webshots.com/album/579876547BgUXOh?start=24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

MARTUTZA- exista un mic magazinas dar cu f multe costume de inchiriat la Lujerului pe partea opusa Corei langa un magazin alimentar. costumele se vad si din strada.

KRISSY- multumesc pentru majoreta. Sper ca nu e cazul inca. Maine am lectie deschisa la scoala si e f important sa ajung si sa fiu la inaltime.

Maria e f bine. e adorabila si ne incanta in fiecare zi cu cate ceva. In seara asta sotul vroia sa bea la masa un pahar de vin asa ca ma intreaba: äi de gand sa nasti in seara asta?" la care eu "nu"dar Maria tipa: "ba da, naste, naste, hai sora impinge-te, impinge-te sa iesi". Am murit de ras. Asta cu impinsul e din cauza ca ma tot intreaba cand nasc si i-am spus ca nu eu hotarasc ci bebe mic care se impinge pe acolo ea a retinut.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

Bine ne-am regasit!
Marta, uite ca au mai venit si fete noi, eu, Siuta, Pisi, gaia, important e ca exista acest loc. Si vezi sa nu te trezesti cu vreo Ileana Cosanzeana la sfarsitul serbarii si sa traiti fericiti pana la adanci batraneti.
Tzuna, foarte frumos ati amenajat, va doresc sa aveti parte acolo numai de momente frumoase.
ma bucur sa te vad din nou, Pis!

eu sunt pe antibiotic, poate scap odata de hpylori, am mai facut odata dar nu s-a dus. poate acum e cu noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Bun regasit in casuta noua!!
TZUNA foarte frumos arata camera Mariei! Am admirat si celelalte poze si burtica rotunjioara!
MARTA poti comanda si online costum pentru serbare; in caz ca nu gasesti la magazinul recomandat de Tzuna.
ANE zi si mie despre vitamine, rogu-te!! Aici sau PM cum vrei.


R, mamica lui L si a M
I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Erata rotunjoara



R, mamica lui L si a M
I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Hei! 'Neatza! Ne mai primiti si pe noi in casa noua! Bine v-am regasit!
Am ratat o multime de zile de nastere ale copilasilor, dar stiti voi ca am ganduri bune pentru fiecare dintre ei.
Noi suntem tare ocupate deocamdata. Eu la serviciu pana la 13 cand o iau pe Thea sunt prinsa cu bilanturile. Apoi cu Thea cand nu mergem la dansuri ne plimbam pe afara si ne apuca ora 19, cand ar trebui sa doarma deja, pana intram in casa. Iar dupa ce adoarme ea se gasesc destule de facut prin casa, daca nu adorm si eu langa ea .
In rest suntem bine. Mai o tuse mica, mai un mucisor din cauza vantului din weekend, dar nimic grav.
Poze cred ca am ceva pe facebook, nici nu mai stiu. Ma uit, mai pun. Cand? Nu stiu.
Va pupacim cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Spun si eu PREZENT la acest nou capitol din viata copiilor nostri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

Sa strig oare catalogul , sau va pun absent nemotivat si va scad nota la purtare

Mergi la inceput