Mamici inimoase de Constanta***150***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hello!
am baut cafeaua mea + cafeaua facuta de dodo si ar mai incapea, am avut o noapte cu treziri.

ref la intalnire, duminica ar fi mai bine, ca sambata e zi administrativa la noi, doar ce am terminat curatenia generala si azi dimi trona praful pe mobila si eu doar stau intr-o zona cu multa verdeata, nu stiu, frate, de unde se aduna atata praf, ca ma dispera...

rox, eva e o papusa si noi ne-am facut antrenamentul pt plaja, ne-am plimbarit duminica pe malul marii si pe la scoica land, am dotat copilul cu cizme de cauciuc ca sa nu mai stau cu grija ca se uda si l-am lasat in voia lui.

cornelia, cu scuzele de rigoare pt intarziere (am avut cateva zile pauza de serviciu si, implicit, de net) La multi ani, Stefan! l-ati reinscris la gradi? noi am aflat ca vom schimba grupa, majoritatea pleaca la scoala si pe cei ramasi ii redistribuie. speram sa fie ok cu noile doamne, copilul f intelept zise: "o sa imi fie greu, dar trebuie sa ma obisnuiesc, ce sa fac?"

lulu, big hug si multi pupici pe umflatura ca sa te consolez si eu inghit ceva buline, ca mi-a iesit distractia pe undeva

help: vreau sa schimb canapeaua in living, in afara de halta traian, piata grivitei, cina, alpin, lazu, mai stiti locuri? ca nu gasesc una sa intruneasca toate cerintele.


o zi insorita




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

vladis, canapele frumoase au la Mobexpert si EUROMOBILA, pe Bdul Mamaia, spre Delfinariu, pe partea dreapta si la intersectia Poporului cu Tomis- Victoria(acolo aveau sediul acum 3 ani), de acolo am luat-o si eu in living.Fac la comanda ce culoare/material vrei din modelele pe care le au in productie.
Isi merita toti banii(adevarat cam scumpe , dar sunt super.Eu mi-am ales modelul pe net, au si site, am mers si nu era expusa, le-am dat codul, plus ca mi-au facut si extensibila la cerere si a fost gata in doua saptamani, cu un avans f mic achitat inainte.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Vladis,acu 4 ani cand cautam noi canapea,nu am fost multumita de ce am vazut prin grivitei,etc..preturi mari si calitate care lasa de dorit..Noi am luat de la Staer una,insa dupa 4 ani de dormit pe ea si 9 luni de zacut io cu kilele mele si fii-miu in burtica s-a cam denivelat ce-i drept si acu-mi rupe spatele.Insa avand in vedere ca noi zilnic am desfacut-o si facut-o la loc si am dormit pe ea, a fost ok cat a fost ea.
Pe tomis mai e un mag cu canapele,au si site pe net parca..
Si eu vreau s-o schimb pe asta in viitor..sa vedem..insa eu vreau una de dormit zi de zi pe ea care sa nu-mi faca coloana si mai prastie decat e ea saraca..
Sper sa gasesti ce cauti.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!


Referitor la intalnire, eu nu pot sambata dimineata caci sunt la munca pana la 13 si eu as prefera duminica indiferent de ora.

Noi ne-am luat canapea cu fotolii anul trecut de pe Stefan cel Mare, aprope de policlinica cu plata, ne-a facut la comanda ce culoare am vrut.

Eva e tare draguta, ne-ati adus aminte si noua sa ne procuram costume de baie.

Alina: insanatosire grabnica


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

ne-am intors din calatoriile noastre...

Azi Bogdi a facut si testul de depistare a TBC-lui ...(am trecut azi la gradi doar pt test) deoarece in gradinita lor au aparut 2 cazuti de tbc.Asistenta spunea ca ar fi contactat bacilul din familie dar totusi prin lege trebuie sa-i testeze pe toti.
Roxam admirat zanuca...

Soarele se pare ca si-a terminat programul pe ziua de azi...la noi deja se strang nori

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,Bogdan Andrei ,Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Va anunt ca dom' dr FAWAZ nu mai presteaza la Cernavoda si Provita, decat la Euromaterna si cabinetul sau particular deschis nou, in zona Casa de Cultura, are si site fawazchazli . ro

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Fiquelle mercic de oferta... raman cu ce am rezolvat acusica... nu mai alerg sa iau sa probez ca-s relativ multumita de ce am.... i-a facut mama o fusta alba cu tiv dantelat si o panglicuta rosie mai sus, numai buna de pus sub fotele din mileu Bine ca s-a intarziat cu concursul ca daca era pt ieri nu eram bine pregatite... inca nu stie sigur daca e joi sau cand o fi... tre sa vad ce-mi transmite copilu cand il iau azi in primire de la mama.

Duminica nu stiu daca pot eu, dar va urez de pe acum have fun...

Canapea eu am luat de la Halta, din cele productie Republica Moldova... si asta dupa indelungi cautari si dupa ce am cerut parerea unei persoane avizate... a zis ca asta era cea mai solida si mai trainica sa ne tina macar cativa ani buni. Mama isi luase de undeva din centru, una la vreo 27 milioane acum vreo 4 ani si deja are vai adanci



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata insoritelor... eu am incheiat discutia aseara si eu o incep azi? Nu v-ati trezit?

Eu am o treaba... da nu-mi vine deloc sa ma apuc de ea Va astept sa-mi ridicati moralul si cheful de munca...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Mneatza,,

eu ma prezint, mai umflat si parca si putin vanata, ochiul a tras.
surpriza, infectia nu este de la masea, de la sinus, am ajuns si la un chirurg de specialitate aseara, m-au vazut, si pe mine umflata si pozele cu si tot, si dupa ce termin antibioticul si ma desumflu imi vor face o mica operatie, adica o rezectie la gingie, etc.....


fug la cafea si revin

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor!

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

vladis, canapele frumoase au la Mobexpert si EUROMOBILA, pe Bdul Mamaia, spre Delfinariu, pe partea dreapta si la intersectia Poporului cu Tomis- Victoria(acolo aveau sediul acum 3 ani),

nu mai e magazinul de canapele acolo (ca stau acum in blocul acela).
eu am canapele de la elvila si mobexpert.
ce zi frumoasa azi! sper sa ramana asa.
va pup!!

Mergi la inceput