Mesaj de la Protv

Mesaj de la Protv | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

fetelor dragi,

Am trimit un mesaj special pentru urmatoarele fete de la aceasta sectiune de Adoptii:
1.carmencat; 2. sunnyday07 ; 3. mirelatr; 4. manu2009; 5. vivi_101010 ; 6. erato ; 7. crisstal_18 ; 8. dacris77 ; 9. adrycaina -
impreuna cu o rugaminte de la colegele de la ProTV care vor sa faca un documentar frumos despre adoptii. Astept va rog sa imi trimiteti numarul de telefon, in mesaj privat.

va multumesc


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

fffff interesant mesaj....daca se face reportajul sa se anunte si aici ptr a vedea si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

felicitari -Adoptii!!


PRO TV!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Da, acest reportaj poate ajuta mamicile care fac adoptii. Sustineti acest program si dati un telefon la jurnalista care se ocupa de reportaj - sunati la dna Elena Bagescu, de la ProTV, tel : +40745385534



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

Frumoasa initiativa!
E bine sa colaborati pentru astfel de emisiuni.Si eu am colaborat pentru Antena acum un an si a iesit un reportaj super insa din motive politice nu a fost trasnmis tot urmand sa fie reluat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Multumesc mult de invitatie, dar din pacate sunt absolut singurica cu bebe, sotul fiind la servici, iar bunicii stau departe de noi si nu ne pot ajuta. Imi este absolut imposibil sa gasesc o bucatica de timp sa pot participa.
Tare, tare rau imi pare.


Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Campania demarata de ProTV
http://stirileprotv.ro/campanii/din-1-iunie-stirile-protv-demareaza-campania-vreau-si-eu-parintii-mei.html

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Semnati petitia pt ca cei 40000 de copii din sistem sa-si gaseasca o familie
http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/index.php?res=upload_ok

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

semnat.Am dat si share pe facebook.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Foarte bine
Asa ar trebui sa faca toti oamenii cu suflet, indiferent ca sunt implicati sau nu in aceasta problema. Acesti copii nu au nicio vina pt greselile adultilor. Sa nu-i condamnam sa ramana in sistem, sa le dam o sansa sa aiba o familie.

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Littleangel, activeaza PM ca as dori sa-ti scriu ceva.

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput