O vestuta pentru David - a venit!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Roxana, felicitari pt. initiativa!
Sper sa se stranga cat mai repede suma necesara.
Voi contribui si eu cu putin.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Mult succes in strangerea banutilor pentru vestuta! Stiu ca este o comunitate destul de unita si cred ca este imposibil sa nu se stranga acesti banuti mult mai repede decat credeati.

Eu ma chinui de ieri sa bag cate ceva la bazar pentru David dar am avut probleme la calculator asa ca o sa incerc de pe laptop in seara asta sau maine.


<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

LA BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Rox

Ledi suntem alaturi de voi!

BCR-ul nu mai percepe comision!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilimara spune:

roxanaz felicitari pentru initiativa
Suntem si noi alaturi de voi sufleteste si speram sa se stranga cat mai repede banutii pentru vestuta
Multa putere pana atunci Leditia

Lili de strumfita Maria Eliza (06.06.2008)

Cu ajutorul lui DD in curand din nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

dragele mele
sunt absolut sigura ca vom strange banii astia. si va multumesc de la inceput pentru sustinerea pe care o aratati atat de des, pentru toti copiii de aici
am pus contul de ING si cel de paypal in primul mesaj.
am sa vad daca pot pune si unul de Unicredit, din pacate nu am altul disponibil acum - sper sa fie ok deocamdata.

multumesc tuturor,

R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Voi depune si eu niste banuti, la final de luna . Dar sper sa fie un cont de BRD, Raif, sau Transilvania. Sunt banci fara comisioane la depunere , si cu care colaboreaza " bazaristele". E mult mai usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Leditia suntem si noi alaturi de voi si sper ca se vor strange banii de vestuta, voi contribui si eu cu o suma mica caci din pacate mai mult nu pot spre mijlocul lunii cand primesc salarul. Sanatate multa puiului si putere voua!
roxanaz du-te la Banca Transilvania, iti deschide cont fara sa platesti nimic, la depunere nu se percepe comision, nici comision de intretinere nu este iar dc faci cardul Visa Electron nu ai nici comision la ridicarea banutilor.

Rareselull meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

A fost si prima zi de lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Ma bucur enorm pentru aceasta initiativa si pentru David si parintii lui.
Leditia succes! Sunt sigura ca impreuna (noi de toate) vom reusi sa achizitionam vestuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Am virat si eu pt vestuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Voi depune si eu ceva la urmatorul salariu, cam pe la jumatatea lunii. Succes in strangerea banilor

Mergi la inceput