O vestuta pentru David - a venit!!!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Buna ziua tuturor.
Am primit vestuta,ne-a luat ceva pana sa ne dam seama cum functioneaza pt ca nu a venit cu nimic,dar sunt convinsa ca o vom rezolva si pe asta.ceva incurcaturi in vama cred eu,insa nu mare lucru,sunt convinsa ca lucrurile se vor rezolva.Oricum eu i-am scris asistentei domnului si intr-un fel sau altul sigur vom avea si cartile cu instructiunile de folosire.
Motorul e digital,are cateva programe,poti seta minutele si hz(frecventa vibratiilor),este foarte fain,ce sa zic..Au venit 2 vestute asa cum mi s-a promis si din fericire pt noi a venit si cu stecher care se potriveste la noi,lucru extrem de important de altfel.
I-am facut lui David o sedinta de 10min,a stat cumintel,cam nedumerit ce-i drept,dar a stat.Nu i-am pus o frecventa f mare ca-l zguduia destul de mare si pana nu am cartile alea care ar putea sa ma lamureasca o lasam mai incetisor asa.A tusit destul de mult,dar a fost ok..e un pic funny cand vorbeste cu vesta pe el.Ma bucur tare mult ca a ajuns cu bine,ca functioneaza,ca mi-era sa nu pateasca ceva pe drum,mai ales la noi in Ro,unde se trantesc toate coletele,chiar daca scrii si pe el ca-i fragil :)
Cam asta este dragelor,mai este un mic amanunt de rezolvat,insa sunt convinsa ca se va rezolva,am avut atata rabdare cu toate ca mai pot avea un pic.
Inca o data va multumesc voua tuturor pt implicare,pt sprijin si pt ajutor,pt ca ne-ati fost alaturi si de aceasta data ..
Sunt recunoscatoare tuturor persoanelor care s-au implicat in aceasta actiune,pe acel domn il voi pomeni toata viata pt gestul pe care l-a facut pt noi,prin bunavointa lui s-a implinit un vis pt noi,pt copilul meu.
Va imbratisez cu mare drag pe fiecare in parte.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Ledi nu am cuvinte acum. Dar ma bucur tare, tare mult pt voi. Inca odata, tot respectul celor implicati.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Aici sunt cateva poze puse cu David si prima lui vestuta.
http://community.webshots.com/album/580580382qRmndG
am reusit sa pun poze pe webshots..
Multumesc tuturor pt tot.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Ce bucurie!

si ce cumintel sta David!



Tiny baby gator

Baby gator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Ma bucur ca a sosit vestuta!

Ce curios e David!

Crisspy, fericita de Razvi si 34 sapt Andra - Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

cu aceasta declar inchis subiectul - ne-am atins scopul - chiar cu mult inainte de cele mai optimiste sperante si previziuni.
inca o data multumiri tuturor!

Roxana

Mergi la inceput