Ajutati-l pe Iustin sa ajunga la RMN

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

Multumesc tomaca, chiar ma simteam singura aici, incercand sa-mi imaginez diverse intrebari si sa raspund singura la ele.
Ma bucur sa vad ca cineva ne citeste si ne incurajeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Nu esti singura. Am citit povestea voastra. E greu sa vezi suferinta.
Am depus astazi niste bani in contul vostru. Incet veti reusi sa strangeti banii necesari ca Iustin sa fie sanatos.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Camelia, ai un baiat tare dragalas.Suma de care aveti nevoie momentan pentru RMN nu e asa mare, sper din suflet sa reusiti sa o adunati si sa va vedeti puiul sanatos cat mai curand.Multa sanatate si putere

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Kamy nu esti singura si povestea ta e citita...poti vedea si la subiect cate vizualizari ai .
Iustin este un copil minunat...si-l vom ajuta sa faca acel RMN.
Ai incredere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Kamy, nu esti singura, sa stii
eu iti doresc multa forta si ai sa vezi ca se vor strange banii de care aveti atata nevoie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

kamy, am facut si eu un transfer in seara asta si maine ar trb sa intre. sanatate si sa se stranga banii rapid! poti te rog sa-ti activezi PM?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Kamy, am citit si eu povestea voastra, a lui Iustin. Sunt alaturi de voi.
Sper din suflet sa strangeti cat mai repede banii necesari pentru RMN. Maine voi depune si eu niste banuti.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

Of, ce m-am bucurat cand am citit toate mesajele voastre. Am vazut ca este citit subiectul dar nu scria nimeni si-mi dadea un sentiment de singuratate. Nu am stiut ca nu am activat PM, acum am rezolvat.
Multumesc pentru donatiile facute, multumesc ca va gasiti timp sa va ganditi si la noi.
Astazi mi-ati daruit o raza de speranta, si prin tot ce ati scris!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

Iustin este un copil destul de vesel, a luptat mult si a ajuns asa cum este astazi, un copil aproape normal pentru varsta lui si chiar daca eu am momentele mele de cadere, el ma scoate imediat din starea care ma cuprinde.
Imi amintesc, de cand era bebelus si am venit acasa cu el de la maternitate, eram asa de speriata... dar numai cand il priveam imi transmitea forta. Medicul lui Iustin de familie a fost foarte aproape de noi si insista de cate ori ne vedea sa nu stam cu el acasa, sa cautam cat mai repede o clinina. Mi-a dat un sfat destul de important pe care si acum incerc sa il respect " sa nu plangi in fata lui, sa pleci si sa plangi cat poti in alta parte, copilul te simte iar tu trebuie sa-i transmiti putere si siguranta, si ai grija sa nu inebunesti, numai tu poti sa-l salvezi" Dupa operatie, mi-a spus de ce imi tot repeta sa nu inebunesc, a avut un copilas cu probleme la inimioara iar mama lui a inebunit de durere si copilasul nu a mai putut fi salvat.
Socurile astea pe care le primesti te pot destabiliza si trebuie sa-ti amintesti mereu ca copilasul tau are nevoie de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

Astazi am iesit la o scurta plimbarica cu Iustin si am primit un buchet frumos de papadii si un mare pupic de la el. Ii plac foarte mult florile si este incantat de copacii infloriti; I-am explicat ca apoi din flori ies fructe si este asa fericit...

Mergi la inceput